Een portie seks met de barman in de bosjes, fysiek bijtanken tijden privémomenten of een nanny inhuren, zodat je even van bil kan op vakantie. Je wordt er creatief van, dat ouderschap.
Lees verder onder de advertentie
Roanne (39):
“Eén ding leerde ik heel snel op mijn eerste vakantie als gescheiden, single moeder met twee kinderen van toen vijf en zeven: wij gaan alleen nog naar all-inclusive resorts. De kinderen een paar middagen in de kidsclub en ik met de barman in de bosjes voor een portie seks op een strandmatje. Thuis kom ik niet aan Tinder toe – mag ik ook eens een verzetje?”
“Mán, wat ben ik blij dat onze kinderen met hun negen, tien en twaalf jaar eindelijk oud genoeg zijn om zelf naar het zwembad te gaan. Die uurtjes zijn onze privémomenten: soms doen mijn man en ik het wel drie keer op een dag. Vakantie betekent voor ons ook fysíek bijtanken; thuis komt het er in alle drukte soms weken niet van.”
“Vakantie betekent voor ons ook fysíek bijtanken; thuis komt het er in alle drukte niet van”
Lees verder onder de advertentie
Met een prijskaartje
Michelle (37):
“Noem het decadent, maar wij nemen een nanny mee op vakantie. Die deelt een gezinskamer met onze dochters van vijf en acht; wij liggen een paar deuren verder in ons luxe hotel. Zo kunnen we nog uitslapen ook; tegen de tijd dat wij zijn uitgeslapen en uitgevreeën, zitten de kinderen al aan het continental breakfast. Er hangt een prijskaartje aan, maar tevreden ouders betekenen tevreden kinderen.”
Lees elke maand de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste tips voor jou en je kids. Abonneer je nu op Kek Mama en krijg tot 45% korting.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Met een musicalster als moeder en een zanger, acteur en presentator als vader is het misschien niet zo verrassend dat ook de kinderen van Jim Bakkum en Bettina Holwerda interesse tonen in het podium. Toch kijken de twee ouders bewust naar hoe ze daarmee omgaan. Talent stimuleren doen ze zeker, maar hun kinderen beschermen blijft […]
Ze is er nog niet, maar ze is nu al onderwerp van gesprek: de eerste achterkleindochter van Patricia Paay. Terwijl de familie zich opmaakt voor nieuw leven, klinkt er ook realisme door bij dochter Christina Curry.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.