Wanneer je naaste familie niet begrijpt dat jij ook nog steeds een leven hebt na de scheiding, of je soms buiten de lijntjes kleurt, kun je maar beter genieten van je hard verdiende vrijheid.
Lees verder onder de advertentie
Lily (33), moeder van Maeve (5) en Boyd (4): “Heel soms kleur ik buiten de lijntjes. Shoot me. Mijn ex en ik hebben co-ouderschap en nu ik de helft van de tijd mijn kinderen mis, kan ik er maar beter het beste van maken. Ik was op een festival en ja, ik had iets meer op dan alleen een biertje. Met een bende vrienden genoot ik van de vrijheid, muziek, de zon, de liefde.
Lees verder onder de advertentie
Enigszins onder invloed zoende ik met een lieve vriend. En botste in het feestgedruis hard tegen de juf van mijn dochter aan. Zij – ook net gescheiden – verkeerde overduidelijk op dezelfde wolk.
Geschrokken maar begripvol knepen we elkaar in de arm en vervolgden onze wegen. Onze verstandhouding was de rest van het jaar optimaal. Wat zeg ik: ze is mijn lievelingsjuf.”
Annette (39), moeder van Nils (10) en Fynn (8): “‘Waarom zijn we niet bij tante Fiona deze kerst?’ vroeg mijn oudste zoon me op de piste. Omdat we aan het skiën zijn, loog ik. Feit was dat we die trip hoe dan ook wel hadden gemaakt, maar liever buiten de kerstdagen. De man van mijn zus kon alleen niet omgaan met mijn partner, de vierde sinds mijn scheiding. Zijn kinderen begrepen niet dat tante An ‘wéér een andere man had’, oordeelde hij.
Lees verder onder de advertentie
Dergelijke opvattingen zijn mijn kinderen gelukkig vreemd. En wie zij later meenemen naar de kerstdis mag gerust elk jaar verschillen. ‘Als oom Lars straks gescheiden is, mag ie meenemen wie hij wil hoor’, suste Nils. Ik kon wel lachen om zijn opmerkzaamheid, en bovenal zijn vrije geest.”
We gingen naar de Efteling. Het was Rosie’s eerste keer. De dag ervoor leek het wel zomer, maar juist die zondag kwam het met bakken uit de lucht en werden we regelmatig getrakteerd op een bliksemschicht. Ach, wat kan ik zeggen? Soms deugt je timing voor geen meter.
Kimberley is 35 jaar, intuïtief coach en moeder van twee dochters van 7 en 10. Samen met haar man en hondje vormen ze een gelukkig en avontuurlijk gezin. Kimberley heeft veel meegemaakt en sindsdien ademt ze levenslust. Ze woont met haar gezin op Ibiza, wat hen vrijheid, rust, avontuur en uitdagingen brengt. Je volgt haar […]
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Wendy,
Elsemieke (32) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (5 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.