Seks tijdens de zwangerschap: heeft de baby er last van? Welke standjes zijn het fijnst? En zit die groeiende buik niet in de weg? Wij zochten het voor je uit.
Lees verder onder de advertentie
Minder zin
Om je maar gelijk gerust te stellen: seks tijdens de zwangerschap is in veel gevallen gewoon veilig, want je baby wordt beschermd door vruchtwater, de baarmoeder en de vliezen. Wel kan het zijn dat je in het eerste trimester (door vermoeidheid, misselijkheid – nou ja, je kent het wel) minder behoefte hebt aan seks. Vaak krijg je na drie maanden weer zin. Zo niet, ook geen man overboord: er zijn genoeg andere manieren om intiem te zijn met je partner.
Lees verder onder de advertentie
Standjes
Het is geen nieuws dat je buik de laatste drie maanden van je zwangerschap wat in de weg gaat zitten. De oplossing? Creatief zijn en gewoon uit proberen – wordt het hartstikke gezellig van onder de lakens. Overigens zijn onderstaande standjes ook ideaal:
Vrouw boven – zo komt er niet veel gewicht op je buik en je borsten. Bovendien bepaal jij het tempo.
Partner boven – maar dan moet diegene wel op handen en knieën steunen zodat er geen druk op je buik komt.
Lepeltje-lepeltje – heerlijk om met zo’n dikke buik op je zij te liggen.
Zittend op een stoel – of op de rand van het bed, verzin het maar. Je partner zit ontspannen terwijl jij met je gezicht naar hem toe op schoot zit.
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
In het kader dingen die je níét op je netvlies hebt willen staan: de blote kont van een collega, achter de blote kont van een andere collega. In de schoonmaakruimte.
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
Veel kinderen die snel boos worden, makkelijk gefrustreerd raken of heftig reageren op stress, krijgen al snel het label ‘moeilijk’. Vaak wordt gedacht dat zo’n temperament aangeboren en onveranderlijk is. Maar nieuw onderzoek van pedagoog Marijke Huijzer-Engbrenghof laat zien dat dat beeld te simpel is.
Babynieuws op het boerenland! Roel en Simone, bekend van Boer zoekt vrouw, verwachten hun eerste kindje samen. Op Instagram is te zien hoe ze Yvon Jaspers verrassen met het heugelijke nieuws.