In onze nieuwe rubriek ‘Op het eerste gezicht’ vragen we moeders hoe het allemaal begon. Was het liefde op het eerste gezicht? En hadden ze ooit gedacht dat deze persoon hun partner én co-pilot in het ouderschap zou worden?
Lees verder onder de advertentie
We trappen af met niemand minder dan Kek Mama’s hoofdredacteur Lisa, die vertelt over haar sprookjesachtige ontmoeting met Michèl in Rimini en hoe die vakantievonk leidde tot een gezin van zes.
Lees verder onder de advertentie
Op het eerste gezicht
Gezin: Lisa (34) en Michèl (38) ouders van Roman (13) Vinoux (11) Louèn (5) Solei (3)
Vertel eens over jullie eerste ontmoeting! “We hebben elkaar ontmoet in Rimini in Club Live op 07-07-07. Ik was met vriendinnen op vakantie en hij met vrienden. Er was wat oogcontact en eigenlijk waren we allebei meteen verkocht. Het is cliché, maar het was echt liefde op het eerste gezicht.”
Lees verder onder de advertentie
Was er meteen een klik of was het wat ongemakkelijk? “We waren dus meteen weg van elkaar, we hebben een klein beetje gedanst en gepraat, maar dat was wel wat onwennig. Op een gegeven moment ging Michèl ook weg, naar de verdieping erboven waar een bar was.”
Wie maakte de eerste move? “Dat is dus altijd een discussie tussen ons. Hij kwam naar mij toe op de dansvloer, dus eigenlijk heeft hij de eerste move wel echt gemaakt. Ik ging daarna achter hem aan toen hij naar boven ging. Ik zag hem in eerste instantie niet, dus toen kwam hij naar me toe met de legendarische woorden ‘Zoek je mij?’. Dus tsja, ik moet hem toch de credits wel geven. Máár, toen ik een tijdje later naar het hotel wilde gaan, was ik degene die zijn nummer vroeg. Dus ik geef mezelf ook wel een beetje eer.”
Lees verder onder de advertentie
Wat was je eerste gedachte of gevoel toen je hem zag? Was het liefde op het eerste gezicht of een andere eerste indruk? “Liefde op het eerste gezicht dus! Ik vond hem direct heel knap. Zongebruinde huid, donkere krulletjes, heel lang en mooie grote ogen. Ja, ik was onder de indruk.”
” Wie kan nu zeggen dat een jongen die je op je zestiende op vakantie ontmoet je grote liefde wordt”
Had je op dat moment al het idee dat hij de vader van je kinderen zou worden? “Haha, nee, dat denk ik niet. Ik was zestien en we waren op vakantie dus daar was ik écht nog niet mee bezig. Ik voelde al wel snel dat het meer was dan alleen een vakantieliefde.”
Wanneer begon je wel het gevoel te krijgen dat hij de vader van je kinderen zou worden? “Niet zozeer de vader van mijn kinderen, maar na een jaar wist ik wel, dit zou weleens de liefde van mijn leven kunnen zijn. Toen was ik natuurlijk nog steeds pas 17, dus je bent enorm jong en hebt geen idee, maar ergens denk ik dat ik dat altijd wel heb gevoeld.”
Lees verder onder de advertentie
Wie kwam als eerste met de kinderwens? Hoe werd dit besproken? “We hadden het al heel vaak over kinderen gehad, daar fantaseerden en droomden we altijd al over. Dat ik op mijn 19e zwanger werd, was een cadeautje en het mooiste dat me kon overkomen. Ik ben ook enorm trots op ons hoe we dat hebben gedaan samen.”
Lisa, Michèl, Roman, Vinoux, Louèn en Solei
Hoe is hij als vader? “Hij is een leuke, speelse vader met bergen energie. Hij is strenger dan ik en dat is soms ook wel nodig met vier kinderen.”
Hoe zie je nu terug op die eerste ontmoeting? Wat had je toen nooit verwacht? “Als een sprookje eigenlijk, wie kan nu zeggen dat een jongen die je op je zestiende op vakantie ontmoet je grote liefde wordt. Ik ben ook heel trots op ons, omdat we best veel hobbels hebben gehad, maar eigenlijk nooit aan elkaar hebben getwijfeld.”
Lees verder onder de advertentie
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Trigger warning: in dit artikel komt een eetstoornis ter sprake, wat mogelijk triggerend kan zijn.De druk om na een bevalling ‘snel weer de oude te zijn’ is groot. Social media staat vol met moeders die binnen no time hun zwangerschapskilo’s kwijt zijn en weer in hun oude spijkerbroek passen. Dat kan ervoor zorgen dat je […]
Kinderen verzinnen de gekste dingen om ergens onderuit te komen. Vaak met hele slechte smoezen die je zo doorziet, maar soms zijn ze slimmer dan je verwacht. Zo dacht Sylvia maandenlang dat haar dochter naar paardrijles ging, maar dat was helemaal niet zo.
Heb je weleens stiekem een blik geworpen op de chatgesprekken van je tiener en je afgevraagd wat al die emoji’s betekenen? Dan ben je niet de enige. De nieuwe Netflix-hit Adolescence heeft ouders in heel Nederland aan het denken gezet over de verborgen betekenissen achter emoticons. Taalplatform Preply heeft ze op een rij gezet.
Sommige kinderen trekken vanaf dag één naar dieren toe alsof ze een magneet in hun kleine knuistje hebben. Ze aaien élke hond die ze tegenkomen, stoppen slakken in hun jaszakken (want hij had het koud) en houden fanatiek bij welke eenden er in de sloot wonen.