Of het nu over de wc-bril, rondslingerende sokken, een lege tandpastatube of natte handdoeken op de vloer gaan, er wordt nogal wat afgekibbeld bij blogger Michelle Zunter thuis. In de hoop hier voorgoed een eind aan te kunnen maken, schrijft ze deze brief aan haar man.
Lees verder onder de advertentie
‘Is dit nou waar we voor vechten?’, vraagt ze zich af.
‘Vanzelfsprekend’
Michelle vervolgt: ‘Onze liefde is vanzelfsprekend geworden. En door de drukte in huis vergeten we soms dat de dingen waar we ruzie om maken, eigenlijk helemaal niet zo’n big deal zijn.’ Ze geeft toe dat het haar leven ‘een stuk makkelijker’ zou maken als haar man gewoon netjes z’n was in de wasmand gooit en de dop op de tube tandpasta draait, maar ze weet ook dat ze niet zonder hem kan.
‘In lange relaties vergeten we zo vaak waar we eigenlijk zo hard voor werken. We raken zo verstrikt in de dagelijkse sleur dat we vergeten dat we elkaar moeten liefhebben. In plaats daarvan maken we ruzie om belachelijke dingen. Dingen die zo belangrijk lijken, maar dat eigenlijk helemaal niet zijn. En die kunnen worden opgelost door duidelijk met elkaar te communiceren.’
Lees verder onder de advertentie
‘Dankbaar’
Mensen moeten volgens Michelle vaker stil staan bij het belangrijkste in de relatie: de liefde en de kinderen. ‘Wanneer je een stap terug doet en beseft wat je allemaal hebt in het leven, moet je dankbaar zijn. Laten we ons juist hierop focussen.’
Wie herinnert zich boerin Janine niet uit Boer zoekt Vrouw 2021? Vanuit haar idyllische plekje in Limburg ging de schapenboerin op zoek naar de liefde. En jawel: die vond ze bij Sander uit Friesland. De twee moesten flink wat kilometers overbruggen en hun relatie kende ups en downs, maar opgeven? Ho maar. Inmiddels is hun […]
In Een huis vol draait het dit keer allemaal om de drie maanden oude Billie Jean. Terwijl haar oudere broers en zussen in een simpel badje belandden, krijgt de jongste telg een luxe behandeling: een dagje baby-spa. Inclusief bubbelbad en nekfloat.
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Als ouder doe je veel voor je kinderen. Je zit urenlang op een hard bankje in een speeltuin, omdat zij zevenhonderd keer van de glijbaan willen. Of je bezoekt een zogenoemd krijspaleis of een benauwd binnenzwembad, omdat zij daar zo gelukkig van worden.
Presentator Daphne Bunskoek (51) koos er bewust voor om geen kinderen te krijgen. In de GRAPES Podcast vertelt ze aan Bridget Maasland (50) waarom het leven in de perfecte gezinsbubbel haar niet gelukkig zou maken.
Nadat Boer zoekt Vrouw‑Roel bekendmaakte dat er toch romantiek is opgebloeid tussen hem en Simone, is er opnieuw blij nieuws uit de Boer zoekt Vrouw‑hoek. Dit keer gaat het om gezinsuitbreiding: er is een baby op komst! Janine en Sander verwachten hun allereerste kindje samen.