‘Goh, spannend’, zei ik toen een zekere man en ik elkaar ooit net leerden kennen, en hij vertelde dat hij weleens ‘een pornootje’ keek. ‘Kijk ik de volgende keer met je mee.’
Lees verder onder de advertentie
Vond ik ontzettend stoer en sexy van mezelf, en bovenal ruimdenkend. Tot we kort daarop knus in bed kropen – wijntje erbij, kaarsje – en de roze vleesmassa op de slaapkamer-tv mijn zin rap deed verdwijnen. Want dat het geschreeuw van de opgeblazen barbie in beeld nou niet bepaald kwam door haar daverende orgasme, was mij wel duidelijk. Leuk idee, niet voor herhaling vatbaar. Straks bracht dat monotone gebeuk de man nog op ideeën ook.
Lees verder onder de advertentie
Ontzettend spannende films voor vrouwen
“Je moet ook geen pornó kijken, maar porná”, wist vriendin C. me te vertellen. “Is heus niet alleen maar nagesynchroniseerde Duitse meuk met bossen schaamhaar en zo’n liftmuziekje eronder; er zijn echt ontzettend spannende films voor vrouwen.” En verdomd. Doe de gordijnen dicht en tv, laptop of e-reader aan: dit wil je kijken.
Lees verder onder de advertentie
Erika Lust ‘Cabaret Desire’, ‘Five Hot Stories’ – zomaar twee titels uit de flinke reeks van de Zweedse filmmaker (en politicoloog en seksuoloog) Erika Lust. Niks wam bam thank you mam, maar respectvolle, kwalitatieve, erotische films. Niet gratis trouwens, maar daar staat tegenover dat op haar site talloze erotische verhalen te lezen én kijken zijn.
Abby Winters De Australische Abby Winters besloot zeventien jaar geleden vrouwen puur natuur te filmen en fotograferen in hun eigen huis, terwijl ze vrijen met hun eigen partners. Bedoeld als tegengeluid voor de vrouwonvriendelijke, onrealistische porno-industrie, en inmiddels uitgegroeid tot een waar imperium. Om hele films te kijken moet je dus wel even een abonnement nemen, maar: je kunt er gratis eindeloos trailers en plaatjes kijken. www.abbywinters.com
Murielle Scherre en Jennifer Lyon Bell Lingerieontwerper Murielle Scherre kan er trouwens ook wat van: samen met regisseur Jennifer Lyon Bell maakte zij onder andere de erotische films ‘Skin. Like. Sun.’ en ‘J’fais du porno et j’aime ca’. Kunstzinnige porno en niet te expliciet.
SheSpot.nl SheSpot.nl hoort eigenlijk gewoon tussen je favorieten te staan. Website vol foto’s, spannende verhalen en fora. En het leukste: de films die je er betaald kunt streamen hebben zulke lange gratis trailers, dat die hele film niet eens meer nodig is.
Lotte Lust Lotte Lust is een online magazine vol sexy video’s, informatie, en tips and tricks voor een lekker en spannend sexleven.
Lady Cheeky Lady Cheeky (die eigenlijk Elle Chase heet) wil als sexcoach mannen en vrouwen stimuleren hun ‘natuurlijke sensuele verlangen schaamteloos te ontdekken’. Doet ze goed, met video’s en plaatjes die wel expliciet zijn, maar toch elegant.
Wendy van Mourik De missie van Wendy van Mourik: een leven lang plezierige sex, ook als je niet meer de jongste bent. Op haar website De Paarse Keizerin vind je informatie, inspiratie en adviezen, én een webshop natuurlijk – compleet met spannende tips voor een weekendje weg met wederhelft.
Nancy Friday Liever lezen? Pak de bundels ‘Zinnenprikkelend’ en ‘Haar zin’, een verzameling van de beste verhalen op SheSpot.nl. Klassieker: ‘Diepe gronden’, van Nancy Friday.
Orgasmic Tips for Girls Orgasmic Tips For Girls is net even wat anders dan anders, door naast verhalen, (realistische!) films en tips & tricks een heuse audiosectie op de site te plaatsen. Móet je een keer proberen. Echt.
Sounds of Pleasure Sounds of Pleasure heeft zelfs alleen maar audiosex. Van live opnamen tot voorgelezen verhalen. Niet allemaal even subtiel en sexy, maar overall misschien wel leuker dan films – als je ervan houdt.
Extra leuk: bij besteding vanaf 60 euro bij EasyToys krijg je met code KEKMAMA2022 10 euro korting. Geldig op het gehele assortiment.
Lara Temme is tekstschrijver en woont samen met haar zoon (9) en dochter (11) in Brabant. Thuis wordt er veel gelachen, geknuffeld, gehuppeld en gezongen. Wel vals, maar daar heeft het gezin zelf weinig last van. Evenals de altijd rommelige zolder.
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
We vlogen het afgelopen jaar van de ene zwangerschapsaankondiging naar de andere. Hoog tijd om al het babynieuws op een rijtje te zetten: deze bekende Nederlanders verwachten een baby in 2026.
Is je kind ineens sneller boos, extra aanhankelijk of staat hij of zij ’s nachts weer naast je bed? Dan kan het zijn dat je kind behoefte heeft aan meer aandacht en verbinding.
Baby alert! Freek Vonk (42) heeft er een gloednieuwe titel bij. Hij is voor het eerst oom geworden. De bioloog deelt op Instagram het blije nieuws dat zijn zus Simone is bevallen van een zoontje: Melle.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.