Nu alle scholen weer zijn begonnen, starten Cartoon Network en YouTuber Hanwe met een antipestcampagne. Voor de vijfde keer op rij roept de TV-zender voor kinderen op om een maatje te zijn, en geen pestkop.
Lees verder onder de advertentie
Met een spot, die vanaf vandaag te zien is, én een speciaal platform krijgen kinderen informatie over pesten en waarom dit niet oké is.
Video’s
Op de website wordt uitgelegd wat (cyber)pesten is en leren kinderen wat ze zelf kunnen doen tegen pesten. Ook staan er verschillende video’s op met thema’s als ‘nieuw in de klas’, ‘we zijn allemaal anders’ en ‘beste vrienden’.
YouTuber Hanwe is dit jaar ambassadeur van de campagne. Ook hij krijgt soms nare opmerkingen op zijn video’s en posts en roept daarom op om hiermee te stoppen. Niet alleen online, maar ook op school, in je sportteam en op straat.
Lees verder onder de advertentie
Kinderen die te maken hebben met pesten, direct of indirect, kunnen voor professioneel advies, relevante tips en ondersteuning terecht op buddy.cartoonnetwork.nl
Wietze de Jager sprak in KINDEREN!!!! de podcast met Frank van der Lende en Leonie ter Veld over zijn kinderen, zijn leven op Bonaire en zijn grootste angst in het ouderschap.
Een scherm kan soms voelen als de ultieme ouderlijke reddingsboei. Even een filmpje aan en iedereen heeft rust. Toch kiezen steeds meer ouders ervoor om duidelijke grenzen te stellen aan schermgebruik.
Het lievelingsgerecht waar de kinderen wél hun bord voor leegeten tot het kinderboek dat je inmiddels kan dromen: iedere mama heeft zo haar favorieten. Deze week deelt Valerie Gumster, beter bekend als Closet van Val, haar 15 favorieten.
Voormalig handbalster Estavana Polman (34) maakte vrijdagavond aan de talkshowtafel van Vandaag Inside bekend of zij en Rafael van der Vaart een zoon of dochter verwachten.
Simone verwondert zich over kleine dingen in het leven, die ze koppelt aan grotere dingen. Soms alledaagse dingen, zoals vakantieliefdes van haar kinderen. Soms dingen die spelen in de maatschappij, zoals kinderen die het land uit worden gezet. Ze werkt als journalist, tekstschrijver en fotograaf. Ze woont samen met L. en hun twee zonen van […]
Een naam bedenken voor je kind is nog best een klus. Kies je iets klassieks, iets unieks of ga je voor een naam die niemand snel vergeet? Destiny kreeg zo’n naam. Vooral haar tweede naam zorgt regelmatig voor opmerkingen.