Van een zeemeermin tot basketbalnet: met deze spullen wordt een uurtje spetteren in het zwembad nóg leuker.
Lees verder onder de advertentie
Donut
Een gewoon luchtbed is aan de saaie kant, zeker als je weet dat er zoveel leuke opblaasbare figuren te koop zijn. Deze donut bijvoorbeeld; mierzoet, maar heerlijk om in rond te dobberen.
Liever sportief doen? Met dit basketbalspel kan je kind de strijd aan gaan met vriendjes en vriendinnetjes. Lijkt makkelijk, maar zie in het water maar eens te winnen.
Een potje bal-in-de-lucht-houden kan natuurlijk ook. Wel leuk als het geen standaard bal is, dus ga bijvoorbeeld voor deze wereldbol met dieren. Leert je kind meteen in welke zee de orka’s zwemmen (en jij ook).
In een klein zwembad heeft je kind niet veel nodig, dus je hoeft heus geen joekel van een opblaasfiguur te kopen. Een klein en leuk visje, zoals deze Nemo, kan ook (en scheelt in je portemonnee). Batterijtje erin en zwemmen maar.
Eén nadeel als je driehonderd keer onder water gaat: op een gegeven moment zitten je oren potje dicht. Maar het blijft leuk – zeker als je op de bodem iets kunt opvissen, zoals deze gekleurde duikringen.
Er zijn van die geboortekaartjes die je op de koelkast plakt omdat ze zó schattig zijn. Mooie naam, lief fotootje, zacht gedichtje erbij — je kent het wel. En soms ook niet.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Formule 1-coureur Max Verstappen heeft geen pitstop gemaakt op het circuit, maar in het ziekenhuis in Monaco. Daar werd hij afgelopen vrijdag, samen met zijn partner Kelly Piquet, trotse vader van dochter Lily. En hoewel de motoren van zijn bolide in Miami alweer ronken, staat zijn hoofd duidelijk nog bij de wieg.
Soms denk je alles perfect te hebben geregeld, totdat je een gigantische fout ontdekt als het al te laat is. Het overkwam Ilma met haar zorgvuldig voorbereide geboortekaartjes.
Nathalie (30) dacht dat haar leven instortte toen haar partner haar verliet tijdens haar zwangerschap. Maar juist doordat ze een alleenstaande moeder werd, vond ze zichzelf terug.