In één klap was het Australische stel Anthony Maslin en Marite Norris hun drie kinderen kwijt. Zij zaten namelijk aan boord van vlucht MH17. Na het verschrikkelijke nieuws zijn de twee nu trotse ouders van een dochter geworden.
Lees verder onder de advertentie
Afgelopen dinsdag beviel Marite van een kerngezonde baby, Violet. De ouders hebben laten weten dat de geboorte van Violet een geweldig cadeau is na al het verdriet.
Het is al bijna twee jaar geleden dat de Malaysia Airlines-vlucht MH17 door een raket uit de lucht werd geschoten. Er waren 283 passagiers aan boord en geen van hen overleefde de ramp, zo ook Mo, Evie en Otis en hun opa. “We leven nog steeds met pijn, maar de geboorte van Violet en de wetenschap dat alle vier onze kinderen altijd bij ons zijn, brengt licht in de duisternis”, zeggen Maslin en Norris.
Dit jaar zou Mo veertien worden, Evie twaalf en Otis tien. Volgens de ouders is de geboorte van Violet een cadeautje. ”De geboorte van Violet is een bewijs dat liefde sterker is dan haat.”
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.