Weer zo’n fijn lijstje over de 20 meest populaire kindernamen van het afgelopen kwartaal. Niet Liam en Emma (zoals in 2015), maar Sem en Sophie waren aan het begin van 2016 het populairst onder de Nederlandse ouders. Zo’n 169 jongens en 163 meisjes mogen zich gelukkig prijzen met deze naam.
Lees verder onder de advertentie
In het lijstje kun je goed zien welke namen zijn gestegen en gedaald. Zo is de jongensnaam Mees van plek 22 naar plek 10 gestegen. Bij de meisjesnamen is Anna juist blijven staan op plek 4.
En dan nog een overzicht van de top 20:
Benieuwd naar de top 3 van 2015? Bekijk hier het artikel. Meer weten over kindernamen, kijk dan op de website van de SVB. Of doe inspiratie op via deze Babynamen app.
Sommige stellen praten eindeloos over of en wanneer ze aan kinderen willen beginnen. Bij Danny Froger en zijn vriendin Ann Dominique Wilten ging dat nét even anders.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Boukje (33). Ze worstelt met de wekelijkse hulp van haar schoonmoeder. Ze wil hier graag mee stoppen, maar wil haar moment met de kinderen ook niet afnemen.
Wanneer Sia (34) eindelijk besluit de kamer van haar zesjarige zoon eens grondig op te ruimen, stuit ze onder het bed op een mysterieuze doos. Wat ze daarin aantreft, had ze nooit verwacht.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Aribel (31), Ze is kortgeleden voor het eerst moeder geworden, maar ze merkt dat haar schoonmoeder erg geïnteresseerd is in haar zwangerschapskilo’s. Tot grote frustratie van Aribel.
Charly Luske (47) kennen we als charmante zanger, musicalster en binnenkort ook als acteur in Onze Jongens 3. Maar achter de schermen speelt zich iets veel persoonlijkers af: de transitie van zijn oudste kind.