Groot babynieuws voor pornoster Bobbi Eden. Bobbi (36) verwacht namelijk samen met haar partner Mark Laurenz (42) haar eerste kindje in september.
Lees verder onder de advertentie
Het stel maakte het nieuws bekend met een vlog op LINDA.TV, waarin ze het blije nieuws ook aan hun ouders vertellen. De vakantie op de Nederlandse Antillen is halsoverkop verbroken vanwege gevaar voor de zikamug. “We krijgen namelijk een baby!”
Lees verder onder de advertentie
Echo Op Instagram showt het stel trots de foto van de eerste echo. De felicitaties stromen binnen.
Een foto die is geplaatst door Bobbi Eden (@bobbieden) op
Eerder liet Bobbi al weten dat een zwangerschap geen afscheid betekent van de porno-industrie. Wel werkt ze nu liever achter de schermen dan ervoor. Niet iedereen blij, maar Bobbi en Mark zelf kijken al uit naar de beschuit met muisjes.
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Elke ouder weet: er komt een moment en dan pikt je kind iets op wat ie absoluut niet had mogen horen. Zo liet de vijfjarige Hugo op een subtiele, maar duidelijke manier weten hoe zijn vader over bepaalde collega’s denkt.
Met twee gezinnen op vakantie, hoe meer zielen, hoe meer vreugd, dachten Anna en haar man. Dat viel tegen, bleek toen ze eenmaal in Frankrijk gearriveerd waren.
Toen Rosie een baby was, vond ik uiteten gaan best een uitdaging. Nu ze twee is, valt het nog niet altijd mee. En dat heeft niet alleen met het kind te maken.
We bereiden ons maandenlang voor op dé grote dag: de bevalling. Bevalplan? Check. Pufcursus? Check. Maar van presentatrice Shelly Sterk mogen we ons best vaker focussen op de periode ná de geboorte, het herstel: “Je lichaam is de volgende dag echt niet klaar voor een wandeling van tien kilometer achter de kinderwagen.”
Lekker afkoelen in de zee of het zwembad staat garant voor dikke pret, maar soms ook voor dikke tranen – van het lachen of van het huilen.Ze iets laten zien, dat lukteMelissa (37): “Ik zou mijn kinderen weleens even wat laten zien. Parmantig stapte ik op de hoogste duikplank van het zwembad en met een […]