Tuurlijk is er weleens gedoe over schermpjes, maar de meeste moeders zijn stiekem ook dolblij dat die dingen bestaan. Toch gaat het soms mis. Zo ook bij Monique (39), moeder van Mila (5) en Lene (3).
Lees verder onder de advertentie
“Lene was een paar maanden, Mila ruim tweeënhalf. Ik wilde douchen terwijl de baby in bed lag, dus mocht Mila even op de iPad. Ze was nogal gefascineerd door baby’s en bevallen, na de geboorte van haar zusje. In kindertaal had ik haar uitgelegd hoe dat globaal werkte, maar natuurlijk niet verteld van de hoed en de rand.
Na mijn relaxte douche trof ik Mila voorovergebogen boven de iPad, filmpjes van bevallingen onder haar neus. Tamelijk expliciete ook nog. Ze had ontdekt dat je via spraak kunt zeggen wat je wilt zien. Toen ik haar met verschrikte ogen aankeek, riep ze olijk: ‘Ik zéí toch dat ik wilde weten hoe een baby eruit komt!’”
Dit artikel staat in Kek Mama 07-2022.
Het waren even billenknijpen voor Lukas Wildeman, bekend van Een huis vol. De realityster moest onder het mes vanwege ernstige klachten aan zijn duim, en dat zorgde voor flink wat spanning.
Lang borstvoeding geven, Lieve merkt dat mensen daar nogal wat van vinden. Ook nu haar zoon naar de basisschool gaat. Maar waarom eigenlijk? Waar bemoeien mensen ze zich mee?
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Erina, die spijt heeft van de vasectomie van haar man.
Oké, dit gaat je verrassen. Simon Bal, ja, diezelfde Simon uit Een huis vol die we inmiddels kennen met donker haar en die prominente snor, zag er nog geen vijf jaar geleden heel anders uit.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Sam (28) haar euvel. Ze weet namelijk niet of ze er wel achter staat om haar dochter huilend op de basisschool achter te laten.