Of je nou kabouters gaat zoeken in het bos of een lange strandwandeling gaat maken: in de herfst is een fijne, warme schoen onmisbaar. Dit zijn de leukste modellen voor meisjes.
Lees verder onder de advertentie
British Knights
Met rood, geel en groen de perfecte schoen voor de herfst. En handig te sluiten dankzij de klittenband.
Stoer en lief tegelijk, dankzij het schattige beertje. En geen zorgen dat de veters daardoor in de knoop komen, want aan de zijkant zit een fijne rits.
Extra warme voeten tijdens die boswandeling? Deze boots met panterprint zijn heerlijk zacht gevoerd. Je trekt ze zo aan dankzij de ritssluiting aan de zijkant en voor de sier zitten er twee leuke gesps op.
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Elke ouder weet: er komt een moment en dan pikt je kind iets op wat ie absoluut niet had mogen horen. Zo liet de vijfjarige Hugo op een subtiele, maar duidelijke manier weten hoe zijn vader over bepaalde collega’s denkt.
Met twee gezinnen op vakantie, hoe meer zielen, hoe meer vreugd, dachten Anna en haar man. Dat viel tegen, bleek toen ze eenmaal in Frankrijk gearriveerd waren.
Toen Rosie een baby was, vond ik uiteten gaan best een uitdaging. Nu ze twee is, valt het nog niet altijd mee. En dat heeft niet alleen met het kind te maken.
We bereiden ons maandenlang voor op dé grote dag: de bevalling. Bevalplan? Check. Pufcursus? Check. Maar van presentatrice Shelly Sterk mogen we ons best vaker focussen op de periode ná de geboorte, het herstel: “Je lichaam is de volgende dag echt niet klaar voor een wandeling van tien kilometer achter de kinderwagen.”
Lekker afkoelen in de zee of het zwembad staat garant voor dikke pret, maar soms ook voor dikke tranen – van het lachen of van het huilen.Ze iets laten zien, dat lukteMelissa (37): “Ik zou mijn kinderen weleens even wat laten zien. Parmantig stapte ik op de hoogste duikplank van het zwembad en met een […]