Tuurlijk is er weleens gedoe over schermpjes, maar de meeste moeders zijn stiekem ook dolblij dat die dingen bestaan. Toch gaat het soms mis. Zo ook bij Jenny (36), moeder van Thom (3) en Abel (1).
Lees verder onder de advertentie
“Ik ben dolgelukkig als bewust alleenstaande moeder, maar één ding heb ik nodig om alle ballen in de lucht te houden: voldoende slaap.
Dus vis ik de kinderen ’s ochtends tussen zes en zeven uit bed als ze wakker zijn en laat ze op mijn bed tv kijken tot ze echt niet meer te houden zijn. Op dagen dat ik niet hoef te werken is dat soms wel tot tien uur.
“Dit is mijn manier van me-time”
Lees verder onder de advertentie
Ontaard? Dat vind ik mezelf geen seconde, mijn hele leven staat in het teken van hen. Dit is mijn manier van me-time. O en als ze ’s avonds niet willen slapen? Dan doe ik precies hetzelfde. Al komt dat gelukkig zelden voor.”
Dit artikel staat in Kek Mama 07-2022.
Laurie (39) is orthopedagoog, opvoeddeskundige en moeder van zoons Dex (8) en Otis (3). Ze heeft 2 jaar met haar gezin in Zuid-Afrika gewoond en is dit jaar teruggekeerd naar Nederland. In haar column schrijft Laurie over haar ervaringen met het leven over de grens met een jong gezin en de hoogtepunten en worstelingen van […]
Na een periode waarin het leven voor Greetje Hakvoort niet altijd even soepel liep, lijkt er nu vooral ruimte voor iets veel mooiers: blijdschap in de familie.
Ze dacht dat ze als moeder inmiddels al heel veel had gezien, maar deze bizarre vondst in de luier van haar zoontje maakte de 41-jarige Mirthe zelfs sprakeloos.
De ene moeder staat altijd in een perfecte outfit op het schoolplein (hoe dan?!), terwijl de ander al blij is als er géén vlekken op haar hoodie zitten.