Hoewel we een tabletgeneratie opvoeden, wil je je bloedje natuurlijk ook iets van vroeger meegeven. Al is dat nog best een uitdaging, blijkt wel uit onderstaand gesprek tussen moeder en zoon.
Lees verder onder de advertentie
Vroeger was er nog geen internet, maar dat kan deze jongen niet geloven. Want hoe wist je dan of het eerste lesuur zou uitvallen? ‘Dan hing er een briefje op de deur van het lokaal’, antwoordt de moeder. ‘Maar wat als het al 08:00 uur was? Dan moest je dus alsnog eerder opstaan?’.
Ook ziet hij het nut van een prikbord in de klas, met daarop afspraken over bijvoorbeeld lessen en huiswerk, niet in. Want dan moet je dus éérst het lokaal binnenlopen voordat je weet wat je moet doen…
Lees verder onder de advertentie
Eh, ja. Wat hadden we het vroeger toch zwaar.
Meer Kek Mama? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en krijg elke week het laatste nieuws, persoonlijke verhalen, fijne (uit)tips en grappige fotoseries in je mailbox >
Lara Temme is tekstschrijver en woont samen met haar zoon (9) en dochter (11) in Brabant. Thuis wordt er veel gelachen, geknuffeld, gehuppeld en gezongen. Wel vals, maar daar heeft het gezin zelf weinig last van. Evenals de altijd rommelige zolder.
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Baby alert! Freek Vonk (42) heeft er een gloednieuwe titel bij. Hij is voor het eerst oom geworden. De bioloog deelt op Instagram het blije nieuws dat zijn zus Simone is bevallen van een zoontje: Melle.
Soms komt financiële schade niet door verkeerde keuzes of pure pech, maar door – jawel – je eigen kind. Dat ontdekte Julie (29) toen ze het roze glittertasje van haar 3-jarige peuter opende.
We vlogen het afgelopen jaar van de ene zwangerschapsaankondiging naar de andere. Hoog tijd om al het babynieuws op een rijtje te zetten: deze bekende Nederlanders verwachten een baby in 2026.