Een fotoshoot van een Pools gezin wordt over de hele wereld massaal gedeeld. Hoe dit komt? Er schuilt een mooie boodschap achter.
Lees verder onder de advertentie
“We willen het onmogelijke mogelijk maken.”
Dromen
“Onze kinderen vinden het geweldig om van bank naar bank te springen en te doen alsof ze kunnen vliegen”, zeggen ze tegen Bored Panda. “Omdat dit best gevaarlijk kan zijn, hebben we ze duidelijk gemaakt dat ze voorzichtig moeten doen en geen vleugels hebben. Maar ja, het blijven kinderen met dromen.” Op dat moment realiseerden ze dat ze hun kinderen te vaak op de gevaren wezen: “We bleven zeggen: ‘Niet doen!’, ‘Kijk uit!’ en ‘Dat is gevaarlijk!’.”
Om de wens van hun kinderen (vleugels hebben) toch in vervulling te laten gaan, kwamen de twee met een ‘veiligere’ oplossing: ze maakten foto’s waarop het lijkt alsof ze wel degelijk kunnen vliegen. Het gezin had er enorm veel plezier in, want dromen? Die moeten kinderen altijd houden.
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.