Kan best toch? Zo’n verwenmomentje alleen met je nieuwe liefde. Zelfs wanneer je voor het eerst met je samengestelde gezinnetje gaat kamperen.
Lees verder onder de advertentie
Michaëla (45): “Voor het eerst met het samengestelde gezin kamperen klinkt dolgezellig – en dat was het ook – maar echt goed voor je seksleven is het niet. Al die kinderen die in- en uitlopen, de dunne wandjes van de caravan/tent/vouwwagen. Na een week droogstaan klapten nieuwe liefde Jeroen en ik bijna uit elkaar. Dus toen het hele spul naar de bonte avond was, besloten wij er samen ook een dolle boel van te maken.
Net toen ik heerlijk werd gemasseerd, mijn naakte lichaam volledig in de olie en mijn vriend zich boven op mijn rug vlijde, kwam mijn tienjarige dochter huilend binnen. Ze was gevallen en wilde geen troostende (stief)broers of zussen, maar moederliefde. Ik zei dat Jeroen me zojuist had ingesmeerd met aftersun en won wat tijd door haar om te kopen met de reep chocolade uit de koelbox.
Lees verder onder de advertentie
Snel droogde ik me af om haar te kunnen troosten. Gelukkig was ze te verdrietig om goed te beseffen wat er gaande was. De rest van de vakantie hebben Jeroen en ik de romantiek maar verbannen.”
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Nog vóór je kind de deur uit stapt, is de emotionele “basislijn” voor de dag vaak al bepaald. Niet door een strak schema of een perfect afgevinkte routine, maar door iets anders: hoe veilig en verbonden je kind zich bij jou voelt.
Bianca (31) is communicatieadviseur en woont samen met partner Pascal (35) en zoon Floris (2). Met zijn drieën vormen zij een levendig gezin waar zelden iemand stil zit óf zijn mond houdt. In haar eerlijke en herkenbare columns schrijft Bianca over hun gezellige en drukke leven, met alle chaos en liefde die daarbij hoort.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Romy* tijdens het optuigen van de kerstboom.
Over seks praten we liever niet op het schoolplein, maar zelfs binnen een jarenlang huwelijk blijft het vaak een taboe. Terwijl het, volgens relatietherapeuten, juist enorm veel zegt over de gezondheid van een relatie.