Kylie Jenner en Travis Scott werden op 2 februari de trotse ouders van hun tweede kind, een zoon die ze Wolf noemden. Maar nog geen zeven weken later heeft het stel besloten dat deze naam niet bij het jongetje past en ze een andere naam voor hem gaan bedenken.
Lees verder onder de advertentie
Dit liet de 24-jarige Jenner weten via Instagram Stories.
‘Past niet bij hem’
“Even voor jullie informatie, de naam van onze zoon is niet langer Wolf. We hadden gewoon niet het gevoel dat deze naam bij hem paste. Ik wilde dit even delen omdat ik de naam Wolf overal zie,” aldus Kylie, die even daarvoor een aantal persoonlijke foto’s en een filmpje van haar zwangerschap deelde op Instagram.
Hoe Kylie en Travis de kleine spruit gaan noemen is nog niet bekend, maar op zijn geboorteakte staat Wolf Jacques Webster, dus om zijn naam te veranderen komen daar wel juridische zaken aan te pas.
Het paar heeft ook al hun 4-jarige dochter Stormi.
Het ouderschap zit vol mooie, maar ook angstige momenten. Voor moeder Ezra (41) leek het een doodgewone avond, totdat ze – nogal onverwachts – oog in oog stond met haar peuter.
Toen Ariane beviel van haar eerste kind, dacht ze één ding zeker te weten: de kraamweek zou haar redding zijn. Lekker cocoonen met haar baby, de kraamzorg die de boel draaiende hield, thee bracht, de was deed, misschien zelfs een keer een boterham met hagelslag smeerde. Spoiler: het liep iets anders.
Actrice Anouk Maas kruipt dit jaar in de huid van Maria Magdalena in The Passion 2026. Voor Maas voelt deze rol extra speciaal. Het komt in een periode waarin haar leven flink is veranderd.
Noëlle en haar vriend Ferri verwachten in september hun eerste baby. Dat klinkt in eerste instantie niet als wereldnieuws, alleen Noëlle is zelf niet zwanger, maar haar moeder Angela wel.