Met posters en wandkleden kun je een baby- of kinderkamer leuk aankleden, maar een beetje 3D-spektakel aan de muur is voor de afwisseling hartstikke leuk. Weleens gedacht aan een vrolijke dierenkop aan de wand?
Lees verder onder de advertentie
Ze zijn er in alle soorten en maten, en horen héus niet alleen thuis in kamers met een junglethema.
Weleens een roze Ibis gespot voor aan de muur? Nee, wij ook niet, dus hoe uniek en leuk is dat?! Weer eens iets anders dan een flamingo, zeg maar. Deze vreemde vogel van KidsDepot is gemaakt van van vilt en gemakkelijk op te hangen met de aangehechte lus aan de boven-/achterzijde. – Afmeting dierenkop: 23x66x40cm (LxBxH) – Gemaakt van zacht vilt – Op te hangen met lus aan achterzijde
Als je het hebt over stijlvolle kinderkamerdecoratie, scoren de dierenkoppen van Love Me Decoration hoog. De van linnen gemaakte koppen – naast beren ook olifanten, ganzen, zwanen en konijnen – worden gekenmerkt door de leuke feesthoedjes en kroontjes op hun hoofd en zijn verkrijgbaar in verschillende zachte, warme kleurcombinaties. – 45x30x25cm (HxBxD) – Gemaakt van hoogwaardig linnen – Sprookjesachtige ontwerpen
Rotan is wat de klok slaat dezer dagen, dus ja, ook een dierenkop voor aan de muur is verkrijgbaar in retro gevlochten riet. Deze olifant van A&D Collections is droomdecoratie in een boho-kinderkamer. Ook verkrijgbaar als giraffe. – 57x42x40cm (BxDxH) – Naturel rotan – Bohemian sfeer
Echt wauw wordt het met een… pauw! Ook dit dier is uniek voor aan de muur en zul je vast niet eerder ergens zijn tegengekomen. Dit bijzonder aaibare exemplaar van Wild & Soft is makkelijk op te hangen en geeft de kinderkamer instant een sprookjesachtige twist. – 15x22x52cm (LxBxH) – Fluweelzacht – Makkelijk op te hangen met twee lusjes
Op zoek naar een iets rustiger en abstracter object voor aan de muur? Dan gaat je hart vast sneller kloppen van deze prachtige, linnen konijnen van het Nederlandse merk Fabels out of Vintage. Tof: ze worden gemaakt van oude gordijnen en zijn verkrijgbaar in verschillende stijlvolle kleuren. – Lengte kop: 25cm, lengte oren: 40cm – 100% linnen, garen van gerecyclede PET-flessen – Fabels-bloemenkroontjes los verkrijgbaar
Met twee vaders in je leven wordt Vaderdag ineens een iets complexere puzzel. Voor Nino van der Meijde (19) is het wel glashelder wie die rol écht vervult. Hoewel zijn biologische vader niemand minder is dan Octave ‘Okkie’ Durham, de man achter de beruchte Van Gogh-roof, ligt zijn hart bij Andy van der Meijde (46).
Elke generatie moeders denkt stiekem dat zij het echt anders doet dan de vorige. En dat klopt ook best. Waar oma nog geloofde in “niet lullen maar poetsen”, en onze eigen ouders ineens álles gingen overanalyseren, blijken Gen Z-ouders hun eigen route te kiezen.
Thijs Boermans zit midden in de babybubbel én de liefdesfase. Samen met Anna Nooshin geniet hij volop van het gezinsleven met dochter Nala, die in februari 2024 werd geboren.
Emotionele intelligentie zie je niet terug in een rapport, maar in kleine dagelijkse momenten: hoe een kind met gevoelens omgaat, hoe het speelt, rust zoekt of contact maakt.