In deze tijd is het wel zo fijn om online te shoppen en je items thuis te laten bezorgen. Wil je mooie luxe merken voordelig scoren? Voor jou en je kinderen? Ga dan vooral even naar BestSecret, een geheim modeparadijs. Als je lid bent krijg je namelijk tot wel tachtig procent korting.
Lees verder onder de advertentie
Jouw invite
Je kunt alleen lid worden via een aanbeveling van een vriend of vriendin die al lid is. Of via Kek Mama. Via ons krijg je een exclusief lidmaatschap voor deze geheime fashion Community. Shop de allerbeste stijlen, looks en trends tegen de best mogelijke prijzen.
Lees verder onder de advertentie
Scoren maar
Scoor bijvoorbeeld een geweldige jurk van Fabienne Chapot of nieuwe sneakers van Converse. Ook vind je er toffe merken als Ichi, NA-KD, Michael Kors, Adidas of een van de andere 3000 merken. Ook voor de leukste kinderkleding zijn er elke dag om 00.00 uur nieuwe aanbiedingen. Mocht het product niet bevallen, geen probleem. Retourneren is gratis.
Lees verder onder de advertentie
Download de BestSecret App
Geen computer bij de hand? Met de nieuwe BestSecret-app winkel je makkelijk en handig met je smartphone of tablet waar je maar wil. Maak een fijne wishlist met mooie shopping items voor jou of je kinderen en shop in een handomdraai. Zo gaat er geen topaanbieding van jouw favoriete merk aan je voorbij. De app is te downloaden in de App Store of Google Play.
Alles is op dit moment (een beetje) onzeker en we denken dat de dingen van alle dag ook belangrijk zijn. BestSecret houdt de online winkel open en zal de aanbiedingen de komende dagen en weken aanpassen.
Lees verder onder de advertentie
Onze gedachten zijn bij jullie allemaal en hopelijk kunnen wij, op een bepaalde manier, wat extra vreugde in jullie leven brengen.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
Het is de baby zelf niet aan te rekenen, maar zo’n pasgeborene haalt wel je hele leven overhoop, inclusief je vriendschappen. Welke het overleven en welke sneuvelen, dat is van tevoren niet te voorspellen. Dat weet journalist Laurien als geen ander.
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.
Kerst: het feest van lichtjes, liefde… en chaos. Dat wij moeders alle kerstballen hoog moeten houden wisten we natuurlijk al, maar soms zouden we dat wel even anders willen.
Ze komen onafgesproken opdagen in identieke outfits, raakten twee keer tegelijk zwanger en bevielen naast elkaar in het ziekenhuis. De band tussen Sara Kalkhoven (31) en Mariëlle Liefting (35) is zo symbiotisch, dat het haast ongeloofwaardig is.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.