Ga je een dag of weekend naar Den Bosch, dan wil je natuurlijk ook ’s middags ergens lunchen met je kroost. Daarom: de fijnste kindvriendelijke lunchtenten op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Tof Koekie
Kinderen staan hier duidelijk op één, want de eigenaren hebben de ontbijt-, lunch- en borrelbar in 2017 speciaal geopend omdat ze een fijne plek voor kinderen misten in stad. Zo is er een speciale babybox, kunnen kleuters zich uitleven in de speelhoek of bij de krijtmuur, terwijl jij geniet van je cappuccino en een stuk taart.
Lees verder onder de advertentie
En ben je in alle stress vergeten billendoekjes mee te nemen? Geen nood, in de verschoningsruimte ligt standaard een voorraad luiers, doekjes en luierzakjes klaar.
Adres: Achter ’t Stadhuis 16a, Den Bosch
Roels Eten & Drinken
Heb je wat langer de tijd dan een lunch tussen het winkelen door, kies dan voor een kinder-high tea bij Roels. Want de mini-burgers, pannenkoekjes en onbeperkte thee of limonade gaan er bij je kinderen natuurlijk wel in. Zelf geniet je van al het verrukkelijks voor de ‘grote mensen-high tea’ of kies je iets van de lunchkaart.
Lees verder onder de advertentie
Let op: de high tea voor kinderen moet je wel uiterlijk een dag van tevoren reserveren.
Met een speelhoek, keukentje én een kinder-menukaart, is dit een prima plek om een uurtje of twee te zitten voordat je weer op pad gaat. Extra prettig: het ligt lekker centraal, dus je hoeft niet lang te zoeken naar een fijne plek.
Adres: Orthenstraat 5-7, De Bosch
Lees verder onder de advertentie
Boefjes en Barista’s
Alleen de naam is al leuk. Je betaalt bij binnenkomst 3 euro en dan kan je kind de hele ochtend gebruik maken van al het speelgoed. Is het mooi weer, dan kan hij z’n lol op in de grote, omheinde tuin. Ook hier vind je snoetenpoeters op tafel, is er een magnetron om babyvoeding op te warmen en is het toilet kidsproof. Boefjes en Barista’s is trouwens gevestigd in een woonzorgcentrum, waar oud kan genieten van jong: mooi initiatief.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Gervenstraat 2, Den Bosch
De Verkadefabriek
Lekker eten en daarna naar een kindervoorstelling? Dat kan bij de Verkadefabriek, een oude koekjesfabriek in Den Bosch die is omgetoverd tot een theater en bioscoop. Op zondagmiddag presenteert de Kinderkunstfabriek films voor kleintjes, wat je ideaal kunt combineren met een lunch of diner van de speciale kinderkaart.
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ze spelen samen, twee meisjes van een jaar of zeven. Boven op de kinderkamer, urenlang zoet met knuffels, tekenspullen en fantasieën. Het lijkt een droom van een speelafspraak. Tot de avond valt en boven tafel komt wat ze daar echt deden.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.