Lotte: ‘Mijn man neemt me kwalijk dat ik van hem eiste dat hij zijn droombaan zou afslaan’
Haar man werkt hard en kreeg eindelijk die promotie, voor de droombaan waar hij het allemaal voor deed. Maar ja. Lotte zag het niet zitten.
Recept en foodstyling: Dorothy Porker (Mieke Weismann)
Om jou een handje te helpen delen we elke zaterdag een lekker recept. Hoef jij je het apezuur niet te zoeken. Deze week: tijd voor een lekker zonnetje in huis met deze gado gado. Maak de saus gerust van tevoren klaar, heb jij meer tijd over voor andere dingen.
Voor 2-4 personen
Nodig
Voor de saus:
De rest:
Maak eerst de saus; dat kan 1-2 dagen van tevoren
De foodblogs van Dorothy Porker zijn niet voor niks populair bij foodjournalisten: ze zijn grappig én goed. Haar motto: het leven is al moeilijk genoeg, eten moet fijn en leuk zijn. Nomnomnom, € 24,99 Fontaine
Meer inspiratie voor in de keuken? Elke zaterdag komt er een nieuw recept op KekMama.nl of bekijk hier de eerdere recepten.