Linda voelt zich in de parenclub op en top vrouw. ‘Het is eigenlijk gewoon een leuke avond uit, maar dan spannender.’
Lees verder onder de advertentie
Linda (35), pedicure, latrelatie met Lionel, moeder van een dochter (12).
“Het is er vies, iedereen doet het met iedereen en het zijn ordinaire tokkies. Dacht ik. Maar toen werden Lionel en ik door de vader van een vriendinnetje van mijn dochter uitgenodigd om mee te gaan naar een club. Hij wist dat we graag naar sauna’s gingen en makkelijk kletsten over seks. Hij zei dat alles kon, niets moest en dat we gewoon een keertje moesten komen kijken.
Lees verder onder de advertentie
Alles een keer proberen
Uiteindelijk durfden Lionel en ik het aan onder het motto: alles een keer proberen in het leven. We reden naar een bekende parenclub. Inderdaad, er zijn darkrooms, sauna’s waar jan en alleman aan elkaar zit en gynaecologische stoelen waarin vrouwen zich laten penetreren. Maar je kunt ook dansen in de disco, relaxen in het bubbelbad en genieten van de buffetten.
Er komen veel mooie mensen. Jonge meiden, hippe stellen met afgetrainde lichamen, toeristen uit Engeland, Frankrijk en Duitsland. Je borrelt samen en praat over de kinderen en werk. Tot elf uur draag je je gewone kleding, zodra een zoemer afgaat, hult iedereen zich in lingerie en zie je veel mensen verdwijnen richting sekskamers.
Lionel en ik zijn er nu een stuk of vijftien keer geweest, maar ik heb er nog nooit seks gehad met iemand anders dan mijn eigen man. We fantaseren weleens over een trio met een andere vrouw en raken best opgewonden van andere vrijende mensen, maar doen niet mee. Wel zoeken we altijd de tantrakamer op, waar je elkaar kunt masseren en heel zen seks kunt hebben. Het is een beetje alsof we meespelen in een pornofilm. Ik voel me in de club op en top vrouw. Het is eigenlijk gewoon een leuke avond uit, maar dan spannender.”
Dit artikel heeft eerder in Kek Mama gestaan.
Wie herinnert zich boerin Janine niet uit Boer zoekt Vrouw 2021? Vanuit haar idyllische plekje in Limburg ging de schapenboerin op zoek naar de liefde. En jawel: die vond ze bij Sander uit Friesland. De twee moesten flink wat kilometers overbruggen en hun relatie kende ups en downs, maar opgeven? Ho maar. Inmiddels is hun […]
In Een huis vol draait het dit keer allemaal om de drie maanden oude Billie Jean. Terwijl haar oudere broers en zussen in een simpel badje belandden, krijgt de jongste telg een luxe behandeling: een dagje baby-spa. Inclusief bubbelbad en nekfloat.
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Als ouder doe je veel voor je kinderen. Je zit urenlang op een hard bankje in een speeltuin, omdat zij zevenhonderd keer van de glijbaan willen. Of je bezoekt een zogenoemd krijspaleis of een benauwd binnenzwembad, omdat zij daar zo gelukkig van worden.
Presentator Daphne Bunskoek (51) koos er bewust voor om geen kinderen te krijgen. In de GRAPES Podcast vertelt ze aan Bridget Maasland (50) waarom het leven in de perfecte gezinsbubbel haar niet gelukkig zou maken.
Nadat Boer zoekt Vrouw‑Roel bekendmaakte dat er toch romantiek is opgebloeid tussen hem en Simone, is er opnieuw blij nieuws uit de Boer zoekt Vrouw‑hoek. Dit keer gaat het om gezinsuitbreiding: er is een baby op komst! Janine en Sander verwachten hun allereerste kindje samen.