Thomas Dekker vol lof over partner Debby na verlies van hun kindje: ‘Fragiel voelt het soms’

Illustratie bij: Thomas Dekker vol lof over partner Debby na verlies van hun kindje: ‘Fragiel voelt het soms’ Beeld via Instagram @ourthomasdekker
Melanie Borgman
Melanie Borgman
Leestijd: 2 minuten

Thomas Dekker (41) en zijn partner Debby zijn momenteel samen op pad in de bergen. Eerder dit jaar moesten ze afscheid nemen van hun kindje. Op Instagram deelt Thomas nu een liefdevolle boodschap voor Debby.

Lees verder onder de advertentie

Bij een foto van zijn partner schrijft de voormalig wielrenner dat de reis een heel andere betekenis heeft gekregen. “Eigenlijk zouden we lekker met z’n drieën deze prachtige tocht maken, maar het leven had andere plannen.”

Trots

Van dichtbij ziet hij hoe Debby zich door het verdriet heen probeert te slaan. En dat maakt hem trots. “Hoe trots kan ik zijn. Ze doet het maar, met haar hoofd, lichaam en zieltje. Fragiel voelt het soms”, schrijft hij.

Tekst gaat verder onder de Instagrampost

Teken van Sammi

Ook tijdens hun tocht denken ze regelmatig aan Sammi. Thomas beschrijft hoe ze het gevoel hebben dat hun kindje soms toch even bij hen is. “Heel af en toe zien we Sammi voorbij fladderen en dan voelt het toch een beetje alsof we met z’n drieën zijn.”

Lees ook: Douwe Bob en Anouk verwachten opnieuw een kindje na verlies zoontje Gabriël

Vlindertje

In juli vertelden Thomas en Debby dat ze hun ongeboren kindje waren verloren. Thomas deelde toen een emotioneel bericht waarin hij afscheid nam van Sammi. “Lieve Sammi, we hebben je moeten laten gaan”, schreef hij. “Je was nog zo klein en toch al een mensje. Als een vlindertje vloog je bij ons vandaan. Je blijft voor altijd in ons hart.” Thomas en Debby hebben samen ook een zoon, Loet. Hij werd in juni 2025 geboren.

Lees verder onder de advertentie

Ook voormalig Oranjeleeuwin Lieke Martens verloor haar tweede kindje en deelde onlangs meer over de verdrietige gebeurtenis.

Voeg ons toe als voorkeursbron
Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken

Facebook Twitter Whatsapp E-mail