Het is alweer een maandje geleden dat Lex Uiting samen met zijn vriendin Susan Oostdam hun eerste kindje, namelijk dochter Kees op de wereld zette. Op Instagram plaatste Lex vol trots een foto van zijn gezin.
Lees verder onder de advertentie
Op de foto zie je Susan die net na de bevalling op een ziekenhuisbed ligt met de pasgeboren Kees in haar armen. Lex kan zijn geluk niet op en zit breed glimlachend naast het bed. Met daarbij de mooie tekst: ‘Vandaag, preciés ‘n maandje hier: onze lieve dochter Kees ♥️ Wij zijn helemaal in de gloria dat dit kleine grote wonder nu voor altijd bij ons is..’
Dit voelt voor hen als iets heel speciaals, juist omdat de zwangerschap voor het stel niet vanzelfsprekend was en het dus echt als een wonder voelt dat baby Kees er is. Het stel kreeg al eerder te horen dat de kans op een gezond geboren kindje nog maar 25 procent is, omdat Susan in 2020 de diagnose baarmoederhalskanker gekregen heeft en de operatie die ze daarvoor moest ondergaan de kans op een succesvolle zwangerschap een stuk kleiner maakte. Zo blijkt maar weer, de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Ze is er nog niet, maar ze is nu al onderwerp van gesprek: de eerste achterkleindochter van Patricia Paay. Terwijl de familie zich opmaakt voor nieuw leven, klinkt er ook realisme door bij dochter Christina Curry.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.
Met een musicalster als moeder en een zanger, acteur en presentator als vader is het misschien niet zo verrassend dat ook de kinderen van Jim Bakkum en Bettina Holwerda interesse tonen in het podium. Toch kijken de twee ouders bewust naar hoe ze daarmee omgaan. Talent stimuleren doen ze zeker, maar hun kinderen beschermen blijft […]