Goed nieuws voor Caroline Mol en Jan Dulles: volgens een onderzoek in het ziekenhuis lijkt hun pasgeboren dochtertje Lina niet dezelfde aandoening te hebben als haar zus Donna-Maria, die een jaar geleden overleed.
Lees verder onder de advertentie
Dat laat Caroline weten op Instagram.
Gerustgesteld
‘Wij zijn net terug uit het BovenIJ ziekenhuis waar ze bij Lina een echo hebben gemaakt om te kijken of ze niet dezelfde aandoening heeft als haar zus’, schrijft Caroline bij een foto met Lina, die op 25 november werd geboren. ‘Voor zover ze hebben kunnen zien ziet alles er goed uit.’ En dat is een behoorlijke opluchting. ‘Zo zijn wij ook weer een beetje meer gerustgesteld’, aldus Caroline. Bijna een jaar geleden overleed hun drie maanden oude dochtertje Donna-Maria door een scheurtje in haar middenrif. ‘Emotioneel is het een rollercoaster en een bizar jaar geweest’, vertelde ze in een interview in Kek Mama.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.
Jaimie Vaes richt haar aandacht volledig op zoon Lío, die volgens haar momenteel een prachtige fase doormaakt. Toch blijft er één onderwerp spelen waar regelmatig vragen over komen: het contact tussen Lío en zijn vader, rapper Lil Kleine.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Met een musicalster als moeder en een zanger, acteur en presentator als vader is het misschien niet zo verrassend dat ook de kinderen van Jim Bakkum en Bettina Holwerda interesse tonen in het podium. Toch kijken de twee ouders bewust naar hoe ze daarmee omgaan. Talent stimuleren doen ze zeker, maar hun kinderen beschermen blijft […]