Caroline Mol deelt een prachtige foto van haar jongste, bijna tweejarige dochter Lina op Instagram. ‘Ik kan niet kiezen wat hier aan de muur moet komen hoor!’, schrijft ze erbij.
Lees verder onder de advertentie
En eerlijk is eerlijk: wij snappen wel waarom, want wat is het een plaatje.
Overleden zus
Eind november 2021 beviel Caroline Mol van Lina, bijna een jaar nadat hun eerste dochter Donna (3 maanden) overleed door een scheurtje in haar middenrif. In een interview met Kek Mama vertelde Caroline tijdens haar zwangerschap van Lina openhartig over deze moeilijke tijd. ‘Donna was uniek en zal altijd onze oudste dochter blijven, ook nu ik zwanger ben van weer een meisje. Dit kind zal opgroeien in de wetenschap dat ze een overleden zus heeft.’ Na een goede echo bleek gelukkig dat Lina niet dezelfde aandoening heeft als Donna had. ‘Voor zover ze hebben kunnen zien ziet alles er goed uit. Zo zijn wij ook weer een beetje meer gerustgesteld’, aldus Caroline.
Lees verder onder de advertentie
Kunstwerken
Naast twee dochters hebben Caroline en Jan ook nog een zoon James, van bijna 4 jaar. Eerder deelde ze al mooie foto’s van hem uit de fotoshoot die zij hadden. ‘Kijk nou toch! Echte kunstwerken.’
De realityserie Grote Gezinnen Emigreren is terug met een tweede seizoen op SBS6. In het programma worden opnieuw de emigratie-avonturen gevolgd van de grote gezinnen Jelies en Gnodde, waarbij vooral de familie Jelies de aandacht trekt.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Francine, die haar zoon niet meer van de opvang durft te halen, uit angst voor wat voor wangedrag hij nu […]
Sabine (41) werkte fulltime, sportte fanatiek en danste door de woonkamer met haar dochters. Tot Long COVID haar leven stillegde. Wat volgde was een zware periode van overleven, rouw en ontdekken hoe ze het moederschap opnieuw vorm moest geven.
Voormalig rolstoeltennisster Esther Vergeer (44) kreeg kort na de geboorte van haar dochter een kankerdiagnose, dat vertelt de topsporter in een interview met Vriendin.
Je eigen baby is natuurlijk het allermooiste kind van de hele wereld. Maar toen Brenda beviel van haar zoontje, dacht haar moeder heel anders over haar kersverse kleinkind.
Er zijn van die momenten waarop je naar je kind kijkt en ineens denkt: wow, dit is anders dan vroeger. Kinderen die hun grenzen aangeven. Die durven praten. Die zichzelf serieus nemen. En dat is prachtig.