Jaimie Vaes openhartig over relatie met Lil Kleine: ‘Al voor ik zwanger werd wist ik dat het niet goed zat’

Jaimie Vaes Beeld: Instagram
Redactie Kek Mama
Redactie Kek Mama
Leestijd: 3 minuten

In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.

Lees verder onder de advertentie

“Er zijn wel heftigere dingen gebeurd”, zegt ze, terugkijkend op het bekende incident in de auto waarvan de beelden destijds viraal gingen. “Dit was niks nieuws bij ons thuis.” Pijnlijk eerlijk, en voor veel vrouwen pijnlijk herkenbaar.

“Maar jij bent die gekke vrouw die het accepteert”

Wat misschien nog wel schrijnender is? Igoné de Jongh vraagt haar of mensen in haar omgeving wisten wat er speelde. Het antwoord? Een volmondig ja. Maar, zoals Jaimie zegt: “Jij bent die gekke vrouw die het accepteert.” En dat is precies wat zoveel vrouwen in gewelddadige relaties te horen krijgen.

Lees verder onder de advertentie

Van buiten leek alles glossy en perfect: verlovingsring binnen een jaar, samen een zoontje, luxe vakanties. Maar achter de schermen? Een vrouw die ongelukkig was, vastzat, en te lang hoopte dat het beter zou worden. “Ik kon niet meer”, vertelt Jaimie. Haar gesprekspartners kijken haar medelevend aan. “Ik was heel ongelukkig. Ik had al veel eerder weg moeten gaan.”

Tekst gaat verder onder de Instagramvideo.

De enige liefde die bleef: zoontje Lío

“Ik heb onderschat wat voor impact het heeft gehad op mij als persoon”, zegt Jaimie eerlijk. En toch: “Ja, met betrekking tot hem en mij heb ik hem denk ik wel vergeven. Ik heb de situatie gewoon helemaal geaccepteerd.” Ze voelt inmiddels geen wrok meer, maar geeft toe dat het een hele verdrietige en heftige tijd is geweest. Ze stelt dat ze zelfs voor ze zwanger werd eigenlijk wel wist dat het niet goed zat.

Lees verder onder de advertentie

Gelukkig is er één grote liefde waar Jaimie voor altijd op kan vertrouwen: haar zoontje Lío. Sinds zijn geboorte in 2019 staat hij op één. “Ik heb er een prachtig mooi kind aan over gehouden, ik heb Lío’tje”, zegt ze liefdevol. In het gesprek met Igoné de Jongh en Wesley Sneijder laat Jaimie zien: je kunt uit iets lelijks komen en alsnog iets moois opbouwen. Liefde, kracht en zelfrespect – het zijn dingen die je soms opnieuw moet ontdekken.

Momenteel woont Jaimie met zoontje Lío in Dubai, omdat Jaimie daar betere hulp kon vinden dat aansluit bij het autisme van haar zoon. Contact met Jorik is er nauwelijks, zo vertelde ze bij FAWRY. Je leest er hier meer over.

Lees verder onder de advertentie

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken