Gerlinde van der Struijk (37) en Michiel (47) huren elk jaar een zeilboot, schepen dochter Valerie (6) en zoon Hidde (3) in, en zien wel waar de wind hen brengt.
Lees verder onder de advertentie
Slapen
In de kajuit Wij slapen altijd op de boot, maar we hebben één keer zonder kinderen overnacht in de haven van Harlingen. Daar vind je een reddingsboot die is omgebouwd tot hotelkamer. Heel bijzonder. reddingsboot.nl
Lees verder onder de advertentie
Doen
Zeehondjes kijken Vanuit de Jachthaven van Vlieland kun je zeehondentochten boeken. Je vaart dan met bootjes richting de zandbanken waar de zeehondjes liggen te zonnen of langs de boot zwemmen. zeehondentochtenvlieland.nl
Lees verder onder de advertentie
Visjes vangen Neem een schepnetje mee, of koop er onderweg eentje. In elke haven zijn kinderen namelijk visjes aan het vangen. Altijd een groot avontuur.
Naar het strand Met mooi weer zoeken we het strand op. Fijne speelstrandjes vind je bij De Kuilart in Koudum, bij Makkum en in Langweer. Op Vlieland heb je een prachtig breed strand aan de oostzijde, op loopafstand van de haven.
Piraatje spelen In Oudeschild op Texel ligt het Speelwrak, een mooie oude speeltuin. Je vindt er een groot piratenschip als klimtoestel en er is een waterspeeltuin met graafmachines, waterpompen, een waterrad en waterdammetjes.
Eten
Op het strand In De Cocksdorp kun je relaxed samen eten bij strandpaviljoen Kaap Noord. De menu’s zijn heerlijk en kinderen kunnen ook direct weer het strand op als ze klaar zijn. strandpaviljoenkaapnoord.nl
Lees verder onder de advertentie
Broodje Schurk In ’s Lands Welvaeren in het Friese Heeg is de ‘Al Capone’ (broodje hamburger) als lunch een echte aanrader. Er is ook een mooie speelhoek. facebook.com/welvaeren/
Kinderen welkom Eetcafé Nooitgedagt vind je in het centrum van Harlingen. Fijn: ze hebben er een goede kinderhoek. eetcafenooitgedagt.nl
Wie herinnert zich boerin Janine niet uit Boer zoekt Vrouw 2021? Vanuit haar idyllische plekje in Limburg ging de schapenboerin op zoek naar de liefde. En jawel: die vond ze bij Sander uit Friesland. De twee moesten flink wat kilometers overbruggen en hun relatie kende ups en downs, maar opgeven? Ho maar. Inmiddels is hun […]
In Een huis vol draait het dit keer allemaal om de drie maanden oude Billie Jean. Terwijl haar oudere broers en zussen in een simpel badje belandden, krijgt de jongste telg een luxe behandeling: een dagje baby-spa. Inclusief bubbelbad en nekfloat.
De zomervakantie loopt bijna ten einde en sommige kinderen lijken geen seconde te hoeven wennen aan het nieuwe schooljaar. Terwijl jij als ouder misschien voorbereidt op het ritme van vroege ochtenden, lopen deze kids de klas binnen en hebben binnen no-time een groep nieuwe maatjes om mee te lachen, spelen en plannen om na school […]
Nadat Boer zoekt Vrouw‑Roel bekendmaakte dat er toch romantiek is opgebloeid tussen hem en Simone, is er opnieuw blij nieuws uit de Boer zoekt Vrouw‑hoek. Dit keer gaat het om gezinsuitbreiding: er is een baby op komst! Janine en Sander verwachten hun allereerste kindje samen.
Buren: je kiest ze niet, maar je leeft er wel elke dag naast. Soms worden ze vrienden voor het leven, soms vooral een bron van ergernis. En soms beiden.
Heerlijk nieuws voor Tom Groot en zijn Marieke: de twee zijn voor de derde keer ouders geworden. Deze keer van een dochter. Het meisje luistert naar de naam Pip.