Geen zin om te koken vandaag? Dan heb je een extra goede reden om naar McDonald’s te gaan, want het is McHappy Day: dé dag waarop alle restaurants van McDonalds in het teken staan van het Ronald McDonald Kinderfonds.
Lees verder onder de advertentie
Dit fonds zorgt er al jaren voor dat kinderen die in het ziekenhuis liggen hun ouders altijd in de buurt hebben. Een prachtig en onmisbaar initiatief, vinden wij.
Bedankkaartje
Op McHappy Day wordt er bij elke bestelling € 0,05 aan het Kinderfonds gedoneerd. Verder krijg je als bezoeker een speciale Happy Meal met een bedankkaartje en tekening van een van de gezinnen die hebben overnacht in een van de Ronald McDonald Huizen.
Ook leuk: met een beetje geluk word je bediend door ambassadeurs Tim Douwsma of Pip Pellens. Tim: “Ik heb vorig jaar voor de McDonald’s Backstage campagne al een kijkje in de keuken mogen nemen en ben onder de indruk van de samenwerking met het Ronald McDonald Kinderfonds. Daarom draag ik dit jaar graag een steentje bij.”
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Tussen werk, kinderen, boodschappen, sportclubs en die eindeloze wasmand blijft er soms weinig energie over voor elkaar. Waar je vroeger urenlang kon kletsen en elke avond de vonken door de slaapkamer vlogen, eindig je nu regelmatig samen lusteloos op de bank, terwijl jullie allebei gedachteloos door je telefoon scrollen.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
Veel ouders doen het met de beste bedoelingen: zorgen dat hun kind goede cijfers haalt en later alle kansen heeft. Logisch, maar volgens onderzoek onder honderden hoogpresterende leerlingen heeft die opvoedstijl ook een keerzijde.
Neeltje voelde altijd al ‘iets’. Haar relatie met Jacco was anders, dan met vorige mannen. Beter, op veel vlakken. Maar op andere vlakken ook minder. En toen ze twee keer vlak na elkaar de vraag kreeg of Jacco homo is, ging ze zelf aan alles twijfelen.