Terwijl buiten de temperatuur daalt, warmt de cast zich binnen op. Deze familievoorstellingen zijn hartverwarmend mooi volgens kidsproof.nl.
Lees verder onder de advertentie
Wist je dat je op kidsproofplus.nl alle leuke uitjes vindt die geschikt zijn voor kinderen met een beperking? We hebben een hartje (♥) gezet bij de uitjes die extra toegankelijk zijn.
De avonturen van Erik
Je komt oren en ogen tekort bij deze vrolijke familievoorstelling vol livemuziek en prachtige beelden. Volg de bizarre avonturen van Erik, een fantasierijk jongetje dat als vlieg in stadspark Wolleweide terechtkomt. Met actuele en belangrijke thema’s zoals het dierenrijk en klimaatverandering.
hnt.nl
Lees verder onder de advertentie
Gouden ticket ♥
Bemachtig je (gouden) ticket voor de spectaculaire musical Charlie and the Chocolate Factory. Hier komt Roald Dahls populairste boek tot leven. Het verhaal neemt je mee naar de mysterieuze chocoladefabriek van Willy Wonka.
charliedemusical.nl
Neem eens een kijkje bij Theaterjeugdfestival Winterkost. In de kerstvakantie zijn er in De Lieve Vrouw in Amersfoort, Theater Kikker en Bibliotheek Neude in Utrecht en Podium Hoge Woerd in Leidsche Rijn volop ontroerende en avontuurlijke voorstellingen te zien. Goede kost, al voor kinderen vanaf 3 jaar.
lievevrouw.nlGek op theater? In de uitagenda op kidsproof.nl vind je van alle theaters in jouw regio de mooiste familievoorstellingen.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Geheimen fluisteren, eindeloos knuffelen, hun mening geven (soms nogal luid): een kind laat met verrassende signalen zien dat het zich veilig voelt bij je. Wij delen er een paar.
De ene dag is je zesjarige een knuffelkont die geen moment van je zijde wijkt, de andere dag smijt ze boos de deur dicht omdat jij haar verkeerd hebt aangekeken. Herkenbaar?
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Want als je er zelf even niet uit komt, kan je wel wat hulp gebruiken. Deze week vraagt Romy (40) zich af: ‘Moet ik de juf aanspreken op haar actie, of leer ik mijn dochter dan dat ze overal mee weg kan komen?’