Ken je dat gevoel dat je kinderen na tien minuten al “Wanneer zijn we er?” beginnen te roepen en je stiekem denkt: help, laat dit leuk zijn? Goed nieuws: in amusementspark Tivoli in Berg en Dal ís het leuk. Sterker nog, het is het soort dag waarop je kids met rode wangen en een ijsvlek op hun shirt in slaap vallen in de auto.
Lees verder onder de advertentie
En jij? Jij geniet eindelijk van een pretpark zonder stress, eindeloze wachtrijen of hysterische drukte. Dus: trek die makkelijke schoenen aan, laad de broodtrommels vol (of niet, want friet) en beleef een dag vol plezier bij amusementspark Tivoli: het kinderparadijs waar ouders stiekem net zo hard genieten.
Lees verder onder de advertentie
Tivoli: klein park, groot plezier
Tivoli is speciaal gemaakt voor basisschoolkinderen, en dat merk je aan alles. Het park is overzichtelijk, veilig en vriendelijk. Je hebt altijd zicht op je kinderen, wat al een attractie op zich is voor ouders. Van botsauto’s en een vrolijke achtbaan tot het spookhuis en de midgetgolfbaan: er is genoeg te beleven, maar zonder het overweldigende pretparkgevoel.
Lees verder onder de advertentie
Regen? Geen paniek
Laat de paraplu’s maar in de tas, want ook bij regenweer is Tivoli één groot feest. In de binnenspeeltuin Fun City kunnen de kinderen droog, warm en eindeloos spelen. Jij nipt ondertussen aan je koffie en vraagt je af waarom je dit park niet eerder hebt ontdekt.
Tussen al het gieren en spelen door is er natuurlijk ook tijd om te smullen. In Tivoli’s Boscafé geniet je van frietjes, broodjes en het soort softijs dat je zelf ook ineens ‘per ongeluk’ bestelt. Of haal iets lekkers bij De Smulhoek, waar bratwurst, chips en koeken lonken vanaf de toonbank.
Praktische info
Entreeticket: 19,50 euro per persoon, kinderen tot en met 1 jaar gratis Parkeren: 3,50 euro, contant Locatie: Berg en Dal, bij Nijmegen Bereikbaar met buslijn 8 vanaf station Nijmegen (halte Groot Berg en Dal, daarna 10 minuten lopen) Slecht weer? Speel gewoon verder binnen
Sommige stellen praten eindeloos over of en wanneer ze aan kinderen willen beginnen. Bij Danny Froger en zijn vriendin Ann Dominique Wilten ging dat nét even anders.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Boukje (33). Ze worstelt met de wekelijkse hulp van haar schoonmoeder. Ze wil hier graag mee stoppen, maar wil haar moment met de kinderen ook niet afnemen.
Je kent ze misschien nog van Een Huis Vol: de familie Nagelkerke. Inmiddels zijn ze geen vast tv-gezicht meer, maar online zijn ze nog steeds aanwezig.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Aribel (31), Ze is kortgeleden voor het eerst moeder geworden, maar ze merkt dat haar schoonmoeder erg geïnteresseerd is in haar zwangerschapskilo’s. Tot grote frustratie van Aribel.
Charly Luske (47) kennen we als charmante zanger, musicalster en binnenkort ook als acteur in Onze Jongens 3. Maar achter de schermen speelt zich iets veel persoonlijkers af: de transitie van zijn oudste kind.
Waar kinderen het eerst de hele dag over ‘six seven’ hadden, gaat het nu ineens over ‘41’. Als ouder vraag je je misschien af: waar hebben ze het over? Geen zorgen: wij leggen het je uit.