Wil je wat leuks doen met je dreumes, maar wordt-ie narrig van steeds in de kinderwagen zitten? Bij onderstaande uitjes kan je kind lekker z’n gang gaan. Ook als hij nog niet kan lopen.
Lees verder onder de advertentie
Binnenspeeltuin
Indoor speelparadijzen zijn ideaal voor een dag flink ravotten. En vaak is er ook een hoek voor de kleintjes, zodat je zeker weet dat je kind ongestoord kan rondkruipen. Of kan oefenen met (vallen en) lopen. We hebben 22 adressen voor je verzameld, verspreid over het land.
nijntje museum
Hoewel de zoon (1,5) van Kek Mama’s Malu nog niet zelfstandig loopt en iets te jong zou zijn – het nijntje museum is ontwikkeld voor kinderen vanaf 2 jaar – wilde ze het tóch een keer proberen. Een groot succes, kijk maar.
Woon je in de buurt van een goed bezocht treinstation? Zet je kind in de kinderwagen, ga samen op het perron staan en kijk naar de treinen die voorbij razen. Of naar de bussen, trams, metro’s – wat je maar kunt vinden. Wedden dat je kind niet eens meer doorheeft dat hij in z’n buggy zit?
Fietstocht maken
Leuk met mooi weer: een fietstocht door de natuur maken. Want in het kinderzitje voorop is er voor je dreumes net wat meer te zien dan in de kinderwagen. Een paar mooie fietsroutes op een rij.
Zwembad
Van glijbanen en watervallen tot pierenbadjes: ook kinderen die nog niet kunnen lopen, hebben in een subtropisch zwembad de dag van hun leven. En handig voor jou, want tillen kost in het water (helemaal met een zwemband) geen moeite. Weten waar je moet zijn? Hier vind je de leukste baden.
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
In het kader dingen die je níét op je netvlies hebt willen staan: de blote kont van een collega, achter de blote kont van een andere collega. In de schoonmaakruimte.
Veel kinderen die snel boos worden, makkelijk gefrustreerd raken of heftig reageren op stress, krijgen al snel het label ‘moeilijk’. Vaak wordt gedacht dat zo’n temperament aangeboren en onveranderlijk is. Maar nieuw onderzoek van pedagoog Marijke Huijzer-Engbrenghof laat zien dat dat beeld te simpel is.
Babynieuws op het boerenland! Roel en Simone, bekend van Boer zoekt vrouw, verwachten hun eerste kindje samen. Op Instagram is te zien hoe ze Yvon Jaspers verrassen met het heugelijke nieuws.