In Maastricht verkopen ze niet alleen de lekkerste vlaai van Nederland, er is ook nog heel veel leuks te zien en te doen. Jazeker, ook in de herfst.
Lees verder onder de advertentie
Skiën
Toegegeven: eerder een winter- dan een herfstuitje, maar daarom niet minder leuk. Snowworld in Landgraaf – op een klein half uurtje van Maastricht – heeft namelijk alles: van vijf verschillende pistes en een funpark tot een speciale kinderpiste voor de allerkleinsten. Ben je er op een zondag? Dan kun je zelfs tubegliden.
Lees verder onder de advertentie
Theater
Je zit er droog, het aanbod aan voorstellingen is reuze en je kind leert ook nog wat bij: Theater aan het Vrijthof is altijd een goed idee. Klik hier voor het actuele aanbod (wel even genre ‘familie en jeugd’ aanvinken.) Goed om te weten: in december speelt Dolfje Weerwolfje in het theater in Maastricht. Boek nu kaarten via Kek Mama en krijg een gratis rang-upgrade. Wees er snel bij, want op = op.
Waterfietsen kan alleen als het mooi weer is, maar proberen te ontsnappen in de Escape Room, klimmen in het klimpark en spelen in de binnenspeeltuin zijn níet weersgebonden. Kortom, je krijgt er geen spijt van.
Kookworkshop
Samen koken of bakken is weer eens wat anders. In hartje Maastricht, bij kookstudio de Smulpaap, kan het allebei. Trouwens ook erg leuk voor kinderfeestjes.
Lammetjes kijken
Het is weer tijd voor de jaarlijkse Lammetjesdagen op kinderboerderij De Daalhoeve. De eerste lammetjes zijn al geboren, waaronder al twee keer een drieling(!). Ook vind je er pony’s, konijnen, varkens, alpaca’s en wallaby’s.
Meer Kek Mama? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en krijg elke week het laatste nieuws, persoonlijke verhalen, fijne (uit)tips en grappige fotoseries in je mailbox >
Bianca (31) is communicatieadviseur en woont samen met partner Pascal (35) en zoon Floris (3). Met zijn drieën vormen zij een levendig gezin waar zelden iemand stil zit óf zijn mond houdt. In haar eerlijke en herkenbare columns schrijft Bianca over hun gezellige en drukke leven, met alle chaos en liefde die daarbij hoort.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Julia (39) haar ervaring. Haar 9-jarige zoon zat rustig in de auto te gamen terwijl zij de hond uitliet. Tot ze terugkwam en er ineens politie bij de auto stond.
Bianca (31) is communicatieadviseur en woont samen met partner Pascal (35) en zoon Floris (3). Met zijn drieën vormen zij een levendig gezin waar zelden iemand stil zit óf zijn mond houdt. In haar eerlijke en herkenbare columns schrijft Bianca over hun gezellige en drukke leven, met alle chaos en liefde die daarbij hoort.
Drie weken geleden werd Christina Curry voor het eerst moeder van dochter Cleo. Nu deelt ze een update over hoe het met haar gaat én hoe haar lichaam er inmiddels uitziet.
Voor boer Roel en zijn partner Simone staat deze zomer volledig in het teken van hun pasgeboren zoon Rein. Het gezin kreeg onlangs bijzonder bezoek: Yvon Jaspers kwam kennismaken met de jongste telg van de familie.