In Maastricht verkopen ze niet alleen de lekkerste vlaai van Nederland, er is ook nog heel veel leuks te zien en te doen. Jazeker, ook in de herfst.
Lees verder onder de advertentie
Skiën
Toegegeven: eerder een winter- dan een herfstuitje, maar daarom niet minder leuk. Snowworld in Landgraaf – op een klein half uurtje van Maastricht – heeft namelijk alles: van vijf verschillende pistes en een funpark tot een speciale kinderpiste voor de allerkleinsten. Ben je er op een zondag? Dan kun je zelfs tubegliden.
Lees verder onder de advertentie
Theater
Je zit er droog, het aanbod aan voorstellingen is reuze en je kind leert ook nog wat bij: Theater aan het Vrijthof is altijd een goed idee. Klik hier voor het actuele aanbod (wel even genre ‘familie en jeugd’ aanvinken.) Goed om te weten: in december speelt Dolfje Weerwolfje in het theater in Maastricht. Boek nu kaarten via Kek Mama en krijg een gratis rang-upgrade. Wees er snel bij, want op = op.
Waterfietsen kan alleen als het mooi weer is, maar proberen te ontsnappen in de Escape Room, klimmen in het klimpark en spelen in de binnenspeeltuin zijn níet weersgebonden. Kortom, je krijgt er geen spijt van.
Kookworkshop
Samen koken of bakken is weer eens wat anders. In hartje Maastricht, bij kookstudio de Smulpaap, kan het allebei. Trouwens ook erg leuk voor kinderfeestjes.
Lammetjes kijken
Het is weer tijd voor de jaarlijkse Lammetjesdagen op kinderboerderij De Daalhoeve. De eerste lammetjes zijn al geboren, waaronder al twee keer een drieling(!). Ook vind je er pony’s, konijnen, varkens, alpaca’s en wallaby’s.
Meer Kek Mama? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en krijg elke week het laatste nieuws, persoonlijke verhalen, fijne (uit)tips en grappige fotoseries in je mailbox >
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Het moment waar elke moeder stiekem een beetje tegenop ziet (en tegelijkertijd naartoe werkt): je kind dat uitvliegt. Bij Sylvie Meis is dat moment inmiddels realiteit.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Een baby brengt liefde, maar ook een flinke dosis slaaptekort krijg je er soms gratis bij. Anna Nooshin en haar vriend Thijs ontdekten dat tijdens de eerste jaren met dochter Nala maar al te goed.
Een tweede kind erbij: Emma Wortelboer heeft opnieuw alle reden om op een roze wolk te zitten. De presentatrice is bevallen van haar dochter en deelt op Instagram alvast een paar intieme foto’s uit het ziekenhuis.