Omdat je na de zoveelste kinderserie misschien wel behoefte hebt om de deur uit te gaan: de leukste herfstuitjes in Eindhoven voor kinderen.
Lees verder onder de advertentie
GLOW
Wie in november in Eindhoven is, kijkt z’n ogen uit tijdens GLOW. Dit lichtfestival vindt elk jaar plaats en is prachtig om te zien. Tientallen lichtkunstenaars uit binnen- en buitenland showen hun werk, dat te bewonderen is via een speciale looproute. Scoor wel ruim van tevoren een kaartje, want GLOW is één van de meest populaire lichtfestivals van Nederland en snel uitverkocht.
Lees verder onder de advertentie
Speelbos en zintuigentuin
Van speelbos ’t Slingerpedje en het kabouterpad in het Heempark en een zintuigentuin tot natuurgebied de Nieuwe Heide: in en om Eindhoven kun je op alle mogelijke manieren genieten van de frisse herfstlucht. Lees trouwens ook gelijk deze (speel)tips door, zo weet je zeker dat je kind een onvergetelijke dag heeft.
Wil je bij slecht weer liever naar binnen? Kies van voor een binnenspeeltuin (Ballorig) of trampolinepark (Jump XL). Of ga voor een binnenzwembad Ir. Ottenbad.) Al is thuisblijven met deze binnenspelletjes (en in je huispak of badjas) ook hartstikke leuk.
Lees verder onder de advertentie
Kom alvat in winterse sferen
In IJssportcentrum Eindhoven is het schaatsseizoen weer begonnen. En hoewel een rondje schaatsbaan natuurlijk altijd leuk is, moet je vooral het discoschaatsen op vrijdagavond niet overslaan. Hebben jij of je kind geen schaatsen? Dan kun je die hier huren – wel zo handig.
Lees verder onder de advertentie
Meer Kek Mama? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en krijg elke week het laatste nieuws, persoonlijke verhalen, fijne (uit)tips en grappige fotoseries in je mailbox >
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Je kinderen laten je regelmatig versteld staan, toch? Vaak op een positieve manier, maar soms ook op een… wat minder positieve manier. Mira maakte het mee tijdens de eindexamens van haar dochter.
De politie zoekt vandaag opnieuw naar de twee ontvoerde kinderen, Jeffrey (10) en Emma (8) uit Beerta, die al vier dagen spoorloos zijn nadat hun vader Klaas Bijl ze meenam. De zorgen over hun welzijn nemen met de dag toe nu er steeds meer details boven water komen.
Sommige kinderen kunnen van een gesmolten ijsje of een scheef gestrikte veterschoen een heus Grieks drama maken. Krijg je spontaan zin om auditie voor GTST aan te vragen zodra je peuter huilt omdat je haar boterham in tweeën hebt gesneden, dan is de kans groot dat er een drama queen in de dop in huis […]
Nienke (32) liep vorig jaar mee tijdens de laatste avond van de Avondvierdaagse en de sfeer was gemoedelijk, tot een iets te gezellige vader met een blikje bier de show begon te stelen. “Op een gegeven moment deed hij alsof hij de leider van een fanfare was.”