Als groot Barbieliefhebber heeft je kind natuurlijk al een kast vol poppen. Daarom op een rij: de leukste attributen die Barbie, Ken en Skipper niet kunnen missen.
Lees verder onder de advertentie
Huis
Nou ja, zeg gerust een riante villa. Met maar liefst drie verdiepingen vol meubels kan het niet anders dan dat Barbie zich hier helemaal thuis voelt. En met een beetje geluk brengt Ken haar een serenade zodra ze op haar balkon gaat staan.
Maak een lijstje en ga met Barbie naar de winkel om boodschappen te doen. Bij deze leuke set wordt een rollend winkelwagentje geleverd, een kassa en werkende transportband.
Hét cadeau als jullie op vakantie altijd gaan kamperen. Deze knalroze camper kan je kind helemaal ombouwen: maak er een pickuptruck van met zitjes, tover de keuken tevoorschijn of klap één kant omlaag en ga lekker zwemmen in je eigen pool.
En valt de avond? Dan gaan Barbie en haar vrienden natuurlijk slapen onder de sterren.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.
Jaimie Vaes richt haar aandacht volledig op zoon Lío, die volgens haar momenteel een prachtige fase doormaakt. Toch blijft er één onderwerp spelen waar regelmatig vragen over komen: het contact tussen Lío en zijn vader, rapper Lil Kleine.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.