Wil je dat je nagels er tiptop uitzien, maar heb je geen tijd om eeuwig te wapperen en te blazen na het lakken? Met deze nageldrogers is alles na een paar keer knipperen al droog. Heb jij weer mooi tijd voor andere dingen.
Lees verder onder de advertentie
Eén tip: gebruik altijd gellak bij de lampen, anders heeft het geen effect.
Met dit apparaat van LifeGoods zijn jouw nagels in 30 tot 60 seconden droog: drie keer sneller dan gemiddeld. Bestel ‘m hier voor € 29,99
Lees verder onder de advertentie
Reken maar uit: een afspraak bij een nagelsalon duurt minimaal een uur en je bent na afloop gemiddeld € 50 euro armer. Dit haal je er met de Meanail Ruby al na het eerste gebruik dubbel en dwars uit. Bestel ‘m hier voor € 44,90
Met de Meanail Sphère kun je alle soorten gel nagellak én alle base en top coats perfect laten drogen. Bestel ‘m hier voor € 36,90
Lekker compact en door de knopjes en het klokje aan de bovenkant ook heel fijn in gebruik. Bestel ‘m hier voor € 49,95
Lees verder onder de advertentie
De meest prijzige uit het lijstje, maar dat is niet voor niets. Deze LED-nageldroger is namelijk de enige lamp waarbij je twee handen tegelijk kunt drogen. Zo bespaar je nóg meer tijd. Bestel ‘m hier voor € 59,95
Je zou denken dat volwassenen met een hoge functie en flink salaris allemaal begonnen met een bibliotheekkaart op hun tweede en elke avond luisterden naar literaire meesterwerken bij het zachte licht van een nachtlampje. Dat zit toch anders.
Mijn dochter leert praten. Ik vind het werkelijk een van de schattigste fases tot nu toe. Die brabbelende dreumes die allemaal grappige dingen zegt: het is om van te smelten. Het levert alleen ook weleens gênante situaties op.
Je denkt dat je iemand in huis haalt om op je kinderen te passen, maar intussen wordt je voorraadkast geplunderd en verdwijnen er sieraden. Wat begon als een klein vermoeden, groeide bij Carla uit tot een regelrechte mini-detectivezaak.
Een zwangerschap is al spannend genoeg, maar voor de Britse Lucy en haar man Adam werd het een ware achtbaan. Hun baby Rafferty kwam niet één, maar twee keer ter wereld.
Iedereen kent er wel een: een verwend kind. En niemand van ons vindt verwende kinderen leuk, toch? We willen dus ook zeker niet dat ónze kinderen ineens verwend gedrag gaan vertonen.