Ha, zomervakantie. Even geen gehaast met strakke schoolplanningen, clubjes en andere verplichtingen. De touwtjes mogen wat gevierd worden en met een beetje geluk staat je een dosis stralend weer te wachten. En dat laatste komt dan weer hartstikke goed uit qua timing, want Primark heeft een gloednieuwe zomercollectie.
Lees verder onder de advertentie
En geloof ons: díe maakt hebberig. Sets met zwierige rokken en hemdjes, mini- en midi-jurken met pofmouwen, frisse broderiesets en blouses in een prachtig kleurenpalet… Dit seizoen staat bij Primark volledig in het teken van een zonovergoten stijl en is geïnspireerd door de Amalfikust – je weet wel, die pittoreske Italiaanse baai waarbij je direct zin krijgt om een enkeltje te boeken.
Lees verder onder de advertentie
Oranje boven
Nee, je hebt niet één of ander WK of EK gemist: oranje is altijd een goed idee. Wat heet: het is zelfs dé trendkleur van deze zomer. Zo is deze prachtige rok met bijpassend hemdje lekker luchtig op een snikhete dag. Of kies voor één geheel en ga voor de jurk – die trouwens ook in het rood beschikbaar is. Kun je moeilijk kiezen, dan koop je ze gewoon allebei – het prijsje van € 18 is namelijk een fijne bijkomstigheid.
Lees verder onder de advertentie
Citroenenparade
Weer eens wat anders dan het zoveelste bloemetjesmotief, deze outfits met citroenen erop. En het zijn er veel. Héél véél. Jurken, overhemden, rokken en topjes. Voor jezelf, maar ook voor je kinderen, je moeder, je vader of man – doet het ook geestig op familiefoto’s. Geef maar toe: je was al om toen je de eerste citroen voorbij zag komen.
Lees verder onder de advertentie
Perfecte picknick
Bij zomers weer hoort buitenspelen en zwemmen, maar natuurlijk ook picknicken en eten in de buitenlucht. Ook daar heeft Primark aan gedacht, want je kunt er terecht voor toffe woonaccessoires in Griekse stijl. Denk aan azuurblauw servies, juten tafellopers en blauwwitte tafellakens. Fijn: je koopt alles voor een zacht prijsje, dus het blijft ook leuk als je de hele familie plus aanhang wil uitnodigen. Ga je liever picknicken, dan gris je gewoon het kleed en de tas met citroenenprint mee – en natuurlijk wat hapjes – en klaar ben je.
Lees verder onder de advertentie
Nog meer inspiratie opdoen? De nieuwe zomerse collectie van Primark is nu te koop in alle winkels!
Die bekende ballen in de lucht houden, da’s voor iedere moeder een uitdaging, maar hoe doe je dat als je een succesvolle business runt? Kimberly Bosman deelt met Kek Mama hoe zij haar werk-privébalans in evenwicht houdt.
Ze is de hoogstgenoteerde vrouwelijke self-made miljonair in de Quote Top 100, maar dat was nooit haar doel. Sharon Hilgers van My Jewellery begon gewoon met fröbelen aan de keukentafel en van het een kwam het ander.
Tot 1956 werden vrouwen ontslagen als ze gingen trouwen. De tijden zijn sindsdien wel veranderd, zou je denken, maar zwangerschapsdiscriminatie komt helaas maar al te vaak voor. Marleen Staal merkte dat ze in de overdrive ging om zich te bewijzen toen ze zwanger was.
Terugkijkend leidde ze een luxeleventje toen ze maar zestien uur per week werkte. Maar nadat haar huwelijk strandde is Vivian fulltime gaan werken, met een eeuwig schuldgevoel naar haar kinderen toe als gevolg.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?