Claire (33), acht jaar een relatie met Daniël en een zoon van 7. Claire heeft al twee jaar geen seks meer gehad met Daniël, maar uit elkaar gaan? Daar moet ze niet aan denken. Dan maar af en toe een vriendje.
Lees verder onder de advertentie
“Zo wil ik het niet meer, zei ik tegen Daniël nadat hij van me afrolde. De hele vrijpartij had exact drie minuten en twintig seconden geduurd. Inclusief voorspel. Ik had het bijgehouden op de wekkerradio.
Daniël had niks gemerkt van mijn passieve houding. Seks met hem is voor mij een moetje. Na afloop deelde ik hem mede dat ik op deze manier niet meer wilde vrijen. Ik wilde meer passie in bed, een langer voorspel, speeltjes, rollenspelen voor mijn part. Dat is nu twee jaar geleden en meteen ook de laatste keer dat we het deden. Daniël knikte dat hij het snapte en heeft me nooit meer aangeraakt. Hij heeft sowieso geen hoog libido.
Lees verder onder de advertentie
Dromen
Het hele onderwerp verdween van tafel. We kusten elkaar nog wel, sliepen zomers naakt, maar het bleef bij een knuffel en een kusje. Ik werd steeds chagrijniger en dat maakte de sfeer thuis er niet beter op. Elke nacht droomde ik over stomende seks. Uiteindelijk ben ik het buiten de deur gaan zoeken. Daarvoor hoefde ik niet veel moeite te doen. Trek een sexy rokje en strakke top aan en tijdens de avondvierdaagse cirkelen er meteen allemaal mannen om je heen. Op het schoolplein kleedden vaders me uit met hun ogen.
Het duurde niet lang of er werd toegehapt. Eerst door een vader met wie ik op zijn papadag in bed belandde. Later volgde nog een keer een trio met een vriend van hem. Sindsdien heb ik regelmatig seks, met allerlei mannen. Het is zo simpel ze te versieren. Het gros van die mannen is ook getrouwd, dat is fijn want dan zijn zij ook gebaat bij discretie. Mijn dates hebben één ding gemeen: ze hebben niks te betekenen. Leuk voor een of twee keer.
Nee, ik denk niet dat Daniël er ook zo makkelijk over zou denken, maar wat is het alternatief? We hebben nu al twee jaar geen seks meer. Hij kan dat, ik niet. Uit elkaar gaan wil ik niet, daarvoor hou ik teveel van hem. Ik denk dat ik een leukere partner ben als ik seksueel aan mijn trekken kom. Ik ben vrolijker en maak minder ruzie. Vreemdgaan is wat mij betreft een win-win-situatie.”
Dit verhaal heeft eerder in Kek Mama gestaan.Meer Kek Mama? In onze voordeelshop vind je de leukste producten met korting.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Geheimen fluisteren, eindeloos knuffelen, hun mening geven (soms nogal luid): een kind laat met verrassende signalen zien dat het zich veilig voelt bij je. Wij delen er een paar.
De ene dag is je zesjarige een knuffelkont die geen moment van je zijde wijkt, de andere dag smijt ze boos de deur dicht omdat jij haar verkeerd hebt aangekeken. Herkenbaar?
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Want als je er zelf even niet uit komt, kan je wel wat hulp gebruiken. Deze week vraagt Romy (40) zich af: ‘Moet ik de juf aanspreken op haar actie, of leer ik mijn dochter dan dat ze overal mee weg kan komen?’