Of het verstrooidheid is of op met opzet: Bart vraagt het zich regelmatig af, wanneer hij weer met een halflege koffer in handen staat tijdens zijn papaweekend.
Lees verder onder de advertentie
Bart (30), gescheiden, vader van Anna (4): “Echte pesterijen wil ik het niet noemen, maar regelmatig pakt Marlou net even te weinig kleding in voor mijn papaweekend of logeerpartij van onze dochter Anna. Alleen een prinsessen-verkleedjurk, terwijl ze weet dat mijn moeder jarig is. Regenlaarzen als het 22 graden wordt. De afspraak is dat zij de kinderbijslag gebruikt voor kleding en schoenen, eventueel aangevuld met de kinderalimentatie.
Marlou zegt dat het haar verstrooidheid is waardoor ze minimaal kleertjes meegeeft. Ze is wel altijd al chaotisch geweest, dat is waar. Toch twijfel ik of ze me hierdoor niet moedwillig dwingt extra kleren te kopen.
Tot nu toe red ik het financieel allemaal. Maar ook al zijn het teenslippers van vijf euro bij Zeeman, het is voor mij wel een extra kostenpost, boven op de driehonderd euro die ik maandelijks betaal. Het voelt oneerlijk en ik krijg er geen begrip voor als ik het er met haar over wil hebben. Dit is niet wat we hebben afgesproken. Als ik haar aanspreek, gooit ze het altijd op die verstrooidheid. Maar hoe moeilijk kan het zijn?”
Lees verder onder de advertentie
Na een scheiding moet er vaak alimentatie betaald worden. Alimentatie is een financiële bijdrage aan de kosten van levensonderhoud na een echtscheiding. Als er kinderen bij betrokken zijn wordt er kinderalimentatie betaald. Maar hoeveel? Je leest het hier.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
Tussen werk, kinderen, boodschappen, sportclubs en die eindeloze wasmand blijft er soms weinig energie over voor elkaar. Waar je vroeger urenlang kon kletsen en elke avond de vonken door de slaapkamer vlogen, eindig je nu regelmatig samen lusteloos op de bank, terwijl jullie allebei gedachteloos door je telefoon scrollen.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.