Ben je nog maar koud aangekomen op je idyllische bestemming, staat je partner alweer met zijn hengel in het water of gaat hij urenlang banenzwemmen.
Lees verder onder de advertentie
Sander (43) is getrouwd met Rianne (37), vader van Lily (2) en een baby op komst:
“Ik ben een fanatieke sportvisser, het liefst doe ik aan vliegvissen. Dan sta je in het water met je hengel heen en weer te zwiepen. Je vist niet met gewoon aas, maar met een kunstvlieg van veertjes. Voorwaarde voor een vakantiebestemming is dat er een visserij is die me aantrekt. Anders gaan we niet.
Lees verder onder de advertentie
Op avontuur
Ik vis dagelijks een paar uurtjes en soms ben ik een hele dag weg. Rianne gaat zelden mee, die geeft er weinig om. Ik kan de hele dag rondlopen in een rivier en de mooiste vissen vangen, maar na een foto laat ik ze altijd vrij. Het gaat me om het avontuur, daar kan ik geen genoeg van krijgen.”
Eva (40) woont samen met Stefan (43) en is moeder van Pieter (10), Inge (8) en Joep (5):
“Als we na tien uur rijden eindelijk op onze vakantiebestemming zijn gearriveerd, wil ik de tassen in een kamer mikken en met een wijntje proosten op een fijne vakantie. Voor Stefan hoeft dat niet. Die trekt al z’n zwemgadgets uit zijn koffer en zoekt op Google Maps naar het adres van het dichtstbijzijnde zwembad met Olympische afmetingen.
Zo om de dag gaat hij daar vervolgens urenlang baantjes trekken. Oók als er een zwembad in de tuin van ons gehuurde vakantiehuis ligt. Dat is niet lang genoeg en draait niet lekker, zegt hij. Af en toe ga ik de discussie erover aan, vaker schenk ik nog maar een wijntje in.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Liva (30) haar struggle. Ze geeft namelijk iets te graag geld uit aan cadeaus voor andermans kinderen. Tot grote frustratie van haar man..
Als single moeder weer gaan daten klinkt spannend en empowering, tot je er middenin zit. Nela (33) dacht klaar te zijn voor een zwoele herstart, maar haar eerste one night stand kreeg een onverwachte wending.
Hoera, er is een baby geboren! Olympisch kampioen baanwielrennen Jeffrey Hoogland is namelijk vader geworden. Dat laat de topsporter weten op Instagram met twee prachtige foto’s van het kersverse gezin.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken.
Laurie (39) is orthopedagoog, opvoeddeskundige en moeder van zoons Dex (8) en Otis (3). Ze heeft 2 jaar met haar gezin in Zuid-Afrika gewoond en is dit jaar teruggekeerd naar Nederland. In haar column schrijft Laurie over haar ervaringen met het leven over de grens met een jong gezin en de hoogtepunten en worstelingen van […]
Estelle Cruijff (46) deelt een persoonlijk en emotioneel verhaal in het nieuwe seizoen van Het Waren 2 Fantastische Dagen. Zo deelt ze meer over de scheiding van Ruud Gullit en de impact daarvan op haar gezin.