Wanneer Nienke erachter komt dat haar man vreemdgaat, probeert ze het nog door middel van een vakantie te redden. Alleen heeft Menno daar heel andere ideeën bij.
Lees verder onder de advertentie
Nienke (33), inmiddels gescheiden, moeder van Alex: “Menno en ik zijn veel te hard van stapel gelopen. We werden verliefd en binnen vier maanden was ik zwanger. Onze dochter Alex werd geboren en Menno kon zijn geluk niet op. Hij liep trots achter de kinderwagen en liet iedereen foto’s zien van zijn hartenlapje. De gebroken nachten en luiers liet hij aan mij over. Menno is geen man voor een huisje-boompje-beestje bestaan. Hij wil vooral zijn eigen gang gaan.
Lees verder onder de advertentie
Gratis MOSZ leren tas
Abonneer voordelig en krijg een gratis MOSZ tas t.w.v. €119,95
Aangeboden door:
Verdachte appjes
Er waren veel spanningen, zeker toen ik verdachte appjes ontdekte van Menno met een vrouwelijke collega. Dat hij zo van haar genoten had, en meer van dat soort ongein. Als een betrapt schooljongetje gaf hij na lang aandringen toe dat hij drie keer met haar naar bed was geweest. Of vaker, dat wist hij niet meer precies. Eigenlijk verbaasde het me niet, Menno is een onverbeterlijke flirt, maar natuurlijk deed het pijn.
Lees verder onder de advertentie
Quality time
We besloten een weekje naar de Griekse zon te gaan. Quality time met z’n tweeën, uitrusten en ontdekken wat we ook alweer leuk vonden aan elkaar. Tijdens een boottocht ontmoetten we een ander Nederlands stel, Stefan en Karin. Van onze leeftijd, geen kinderen, echte levensgenieters die al veel van de wereld hadden gezien. We gingen met zijn vieren eten en borrelen. Heel gezellig en de karaffen wijn bleven komen.
Ik zag dat Menno een paar keer zijn hand op Karins knie legde en overdreven hard om haar grapjes lachte. Karin fluisterde dingen in zijn oor en gunde hem een blik in haar decolleté. Stefan sloeg een arm om mij heen. Het duurde even voordat het kwartje viel. Net op het moment dat ik dacht: ‘het zal verdomme toch niet’, sprak Menno mijn vermoedens uit. Zijn exacte woorden weet ik niet meer, maar het kwam erop neer dat we onze gezellige avond wel konden voorzetten op onze slaapkamer. Ik met Stefan, hij met Karin.
Lees verder onder de advertentie
Ander huis
Het bloed steeg naar mijn wangen. De hufter. Ik stormde het terras af. Kon mij het schelen dat ze mij een preutse trut vonden. Stefan kwam me achterna. Hij begreep met de beste wil ter wereld niet wat hij verkeerd had gedaan. Partnerruil was toch geen vreemdgaan? Een maand later vond Menno een ander huis. Wat-ie tegenwoordig tussen de lakens uitspookt, is niet meer mijn probleem.”
Lees verder onder de advertentie
Nina en haar vriendinnen gaan ook weleens over de streep op vakantie. Maar daar praat niemand over. What happens in Oostenrijk, stays in Oostenrijk… Je leest het hier.
De band tussen ouder en kind verandert door de jaren heen. Waar ze vroeger afhankelijk was van jouw zorg en advies, staan ze nu op eigen benen, maar dat betekent niet dat jouw volwassen kinderen geen behoefte meer hebben aan erkenning of verbinding.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Dit keer Kiki, die geld uitgeeft wat ze niet heeft, zonder dat haar man het weet.
Mieke van Dam (31) zit bepaald niet stil. Tussen de luiers, speeltuinbezoekjes en nachtelijke knuffels door creëerde ze Eau de Mique: een wasparfummerk dat draait om herinneringen, rust en een vleugje luxe in de chaos van het moederschap. Wij spraken Mieke erover.
Denk je dat knuffels alleen voor kinderen zijn? Think again. Steeds meer volwassenen geven toe: ze slapen met een knuffel. En dat is niets om je voor te schamen. Sterker nog, het is goed voor je nachtrust en je mentale gezondheid.
Ze mag dan al jaren onder de Californische zon wonen, maar Yolanthe Cabau (40) blijft in hart en ziel dat meisje van vroeger van het warme, drukke gezin in Nederland. Familie is alles voor haar, en dat mist ze soms nu ze alleen met haar zoontje Xess Xava (10) woont.