Zon, zee en vooral tijd voor elkaar. Astrid en haar man zagen het al helemaal voor zich: eindeloos borrelen, kletsen en vrijen tijdens hun vakantie. Bleek dat leuke huisje op Kreta bovenburen te hebben met precies hetzelfde idee.
Lees verder onder de advertentie
Astrid (35): “Onze oudste zoon was bijna twee toen we voor het eerst op vakantie gingen als gezin. Hartstikke pittoresk, in een oud windmolentje op Kreta. Man en ik hadden alle vrijheid, want tussen de middag sliep hij twee uur en om zeven uur ’s avonds ging hij plat.
Maandenlang zagen we het al helemaal voor ons: elke dag eindeloos borrelen, kletsen, tijd voor elkaar, vrijen. Maar ons molentje bleek bovenburen te hebben. Die elkaar – zonder kinderen – blijkbaar nog lang niet zat waren.
Elk moment dat wij even vrij hadden en op het punt stonden eens even lekker tussen de lakens te duiken, barstte boven ons een soort pornofilm los – of in elk geval de geluidsscènes daarvan.
“Elk moment dat wij even vrij hadden barstte boven ons een soort pornofilm los”
Mij ontging daarbij alle lust; ik was harder bezig met het orgasme van de buurvrouw dan met mijn eigen lol. Als we elkaar die vakantie één keer hebben aangeraakt, is het veel.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Met een musicalster als moeder en een zanger, acteur en presentator als vader is het misschien niet zo verrassend dat ook de kinderen van Jim Bakkum en Bettina Holwerda interesse tonen in het podium. Toch kijken de twee ouders bewust naar hoe ze daarmee omgaan. Talent stimuleren doen ze zeker, maar hun kinderen beschermen blijft […]
Ze is er nog niet, maar ze is nu al onderwerp van gesprek: de eerste achterkleindochter van Patricia Paay. Terwijl de familie zich opmaakt voor nieuw leven, klinkt er ook realisme door bij dochter Christina Curry.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.