Met een koffer vol haakspullen kan de vakantie van Lesley niet meer stuk. Zelfs als haar man er soms gek van wordt.
Lees verder onder de advertentie
Lesley (30) is getrouwd met Alexander (36) en moeder van Eva-Norah (4) en Olivier (1):
“Elke vakantie reserveer ik een koffer exclusief voor mijn haakspullen. Wol, naalden, boeken, patronen, ik prop ’m helemaal vol zodat ik niets tekortkom. Elk vrij moment pak ik mijn haakwerk. Vaak huren we een huisje met een tuin erbij. De kinderen spelen, mijn man leest en ik haak. Als mijn jongste ’s middags ligt te slapen, zit ik naast hem te haken.
“De kinderen spelen, mijn man leest en ik haak”
Lees verder onder de advertentie
Mijn man wordt gek van alle losse draadjes die hij vindt, op de bank, de eettafel, overal. Je kunt zo zien waar ik ben geweest. Hij ruimt ijverig op, ik haak rustig verder.
Vorig jaar had ik een challenge voor mezelf bedacht: hoeveel kan ik uit twee bollen wol halen? Na tig rammelaars, tasjes, manden en bakjes kreeg ik van mijn zus nog een mooi verzoek: een tas voor een wijnfles. Die pak ik dit jaar sowieso ook in, gehaakt en wel.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Liva (30) haar struggle. Ze geeft namelijk iets te graag geld uit aan cadeaus voor andermans kinderen. Tot grote frustratie van haar man..
Als single moeder weer gaan daten klinkt spannend en empowering, tot je er middenin zit. Nela (33) dacht klaar te zijn voor een zwoele herstart, maar haar eerste one night stand kreeg een onverwachte wending.
Hoera, er is een baby geboren! Olympisch kampioen baanwielrennen Jeffrey Hoogland is namelijk vader geworden. Dat laat de topsporter weten op Instagram met twee prachtige foto’s van het kersverse gezin.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken.
Laurie (39) is orthopedagoog, opvoeddeskundige en moeder van zoons Dex (8) en Otis (3). Ze heeft 2 jaar met haar gezin in Zuid-Afrika gewoond en is dit jaar teruggekeerd naar Nederland. In haar column schrijft Laurie over haar ervaringen met het leven over de grens met een jong gezin en de hoogtepunten en worstelingen van […]
Estelle Cruijff (46) deelt een persoonlijk en emotioneel verhaal in het nieuwe seizoen van Het Waren 2 Fantastische Dagen. Zo deelt ze meer over de scheiding van Ruud Gullit en de impact daarvan op haar gezin.