Komen de verlanglijstjes weer in beeld? Met deze toffe camera met ingebouwde printer klikt, bewerkt en print je kind zélf de gaafste fotocreaties en spelletjes. Heb jij even je handen vrij.
Lees verder onder de advertentie
Wenskaarten maken
Creativiteit genoeg, met de KidiZoom Print Cam. Je kind maakt foto’s, bewerkt ze helemaal zelf en print de fotocreaties meteen uit met de ingebouwde printer (in zwart/wit) op de bijgeleverde rol thermisch papier. Je kind kan kiezen uit verschillende afdrukformaten, waarmee hij of zij te gekke foto’s, panorama’s, wenskaartjes of etiketten afdrukt. Aan zelfgemaakte kerstkaartjes of geknutselde menukaarten dus geen gebrek dit jaar.
Lees verder onder de advertentie
Spannende fotostrips
Regenachtige zondagmiddagtip: laat eens je kinderen een echte fotostrip maken. Of een video monteren met zichzelf in de hoofdrol. De omklapbare lens zorgt makkelijk voor de coolste selfies. Foto’s en toffe video’s bewerken ze als echte regisseurs, waarom niet, met meer dan 40 speciale effecten. Het 2.4 inch kleuren lcd-scherm ziet er cool uit en de 5.0 megapixel camera en 4x digitale zoom zorgen voor geweldige foto’s.
Lees verder onder de advertentie
Lekker zelf bezig zijn
Genoeg tijd besteed aan selfies en videoclips? Ook coole spelletjes, zoals een doolhof of kleuren op nummer, vind je op de camera. Dit druk je makkelijk af om er verder mee aan de slag te gaan. De KidiZoom Print Cam beschikt over een 2.4 inch kleuren lcd-scherm en heeft een ingebouwde oplaadbare accu. Je kind kan alles supermakkelijk zelf bedienen. Ideaal cadeau voor de feestdagen.
Eén dertiger, twee landen, drietalige baby en nog veel meer ambities. Anne-Mieke schrijft in haar columns over haar dilemma’s en ontdekkingen, nu ze net moeder is geworden van haar eerste kindje en tegelijkertijd in een nieuw land woont.
Soms loopt een simpele Marktplaats-aankoop nét even anders dan gepland. Wat begon als een droomvondst voor een prikkie, veranderde in een verhaal dat Mila een jaar later nog steeds bezighoudt.
Jorinde is al jaren gelukkig getrouwd met Kevin, maar sinds haar oudste zoon op school zit, ziet ze haar ex weer dagelijks. En dat levert toch wat verwarrende gevoelens op.
Het lijkt allemaal één grote droom: zon, ruimte en een nieuw leven in Spanje. Maar volgens Janneke Jelies zit de werkelijkheid nét even anders in elkaar. In de Radio 10-ochtendshow vertelt ze eerlijk hoe pittig dat eerste jaar in Spanje eigenlijk was.