Het einde van het schooljaar is weer in zicht. Je wil de juf of meester van jouw kind graag bedanken met een cadeautje, maar je zit met de handen in het haar, want wat is nou een leuk cadeau waar de juf of meester ook echt iets aan heeft. Onze redactie zocht het uit.
Lees verder onder de advertentie
Meerdere juffen en meesters vertelden ons wat zij de leukste cadeaus vinden om te krijgen. Met één van de onderstaande opties zit je zeker goed.
De leukste cadeaus om te krijgen:
Eigengemaakte knutselen door kinderen (met bijvoorbeeld een leuke geschreven boodschap erin)
Bos zelfgemaakte bloemen
Cadeaubonnen voor een high tea, bol.com, kledingwinkels, etc.
Dienblad met alle namen van kinderen uit de klas
Douche gel
Chocolade
Theezakjes met mooie tekeningen of spreuken erop
Groepsknutsel
Planten
Spelletjes voor in de klas
Een pennen etui met de naam van de juf erop
Een sleutelhanger met de naam van de juf erop
Een mok met de naam van de juf erop
Pot met snoepjes
Vriendenboekje met wat het kind van de juf vindt
Hopelijk heb je iets aan deze tips en kun je de juf of meester bedanken met een ontzettend leuk cadeau.
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Denise (45) had een relatie met een twaalf jaar jongere man toen ze op haar 38ste werd overvallen door een niet te stuiten kinderwens. Inmiddels is dochter Isabeau zes. Ze ziet haar vader één zondag per maand.
Olympisch schaatskampioen Irene Schouten werd een half jaar geleden moeder van haar zoontje Dirk. Inmiddels zit ze op een roze wolk, maar haar zwangerschap was allesbehalve rooskleurig.
Van gymtassen inpakken tot zwemlessen plannen, van BSO-schema’s tot traktaties regelen: het loopt allemaal via jouw hoofd. En nu blijkt uit onderzoek dat al die mentale to-do’s niet alleen jouw brein bezetten — maar ook je relatie beschadigen.
Soms kunnen leraren niet helemaal eerlijk zijn tegen ouders. Beleefdheid en professionaliteit gaan nu eenmaal voor — en dus zeggen ze op het rapport dat je kind een “sociale persoonlijkheid” heeft, terwijl ze bedoelen dat hij of zij de hele dag door kletst.
In het televisieprogramma De Klassenavond doet Erwin een aangrijpend verhaal over zijn dochter, die hij al twaalf jaar niet meer heeft gezien. In gesprek met presentator Rob Kamphues vertelt hij openhartig over het gemis en de pijn die hij dagelijks voelt.