De huidige maatregelen tegen het coronavirus blijven tot 28 april van kracht en scholen blijven tot en met de meivakantie gesloten. Dat meldt president Mark Rutte in een persconferentie.
Lees verder onder de advertentie
“We moeten dit virus onder controle krijgen”, aldus Rutte. “Hou vol.”
De crèches blijven tot 28 april gesloten en ook horecagelegenheden en sportclubs blijven dicht. Daarbij is het dringende advies nog steeds om 1,5 meter afstand van elkaar te houden en zo veel mogelijk thuis te blijven. Het uitoefenen van contactberoepen, zoals kappers en masseurs, is nog altijd verboden.
Lees verder onder de advertentie
28 april valt midden in de meivakantie, dus leerlingen gaan op zijn vroegst op 3 mei weer naar school.
Een relatie die goed voelt, geeft energie in plaats van energie te kosten. Het zijn de mensen bij wie je jezelf kunt zijn, bij wie je je gezien voelt en bij wie je na een gesprek vaak net iets lichter de deur uitloopt. Zulke verbindingen zijn waardevol, maar ontstaan niet vanzelf.
Heeft jouw kind op dit moment krentenbaard? Hij of zij is niet de enige. Het aantal kinderen met deze besmettelijke huidziekte is flink toegenomen vorige week.
Alsof het gemis van Jade Kops nog niet groot genoeg was, krijgt haar familie opnieuw een zware klap te verwerken. Via Instagram maakt haar zus Amber bekend dat ook hun opa is overleden. Nog geen paar maanden nadat ze afscheid moesten nemen van Jade, volgt opnieuw een ingrijpend verlies.
Ouders willen het goed doen. Liefst overal tegelijk: gezond eten op tafel, genoeg hobby’s, goede schoolprestaties en vooral een blije kindertijd. En zodra er een beetje stilte of verveling ontstaat, voelt dat voor veel ouders als iets dat meteen opgelost moet worden.
Een samengesteld gezin vormen is altijd spannend. Ook voor Ellen Callebout, de partner van Studio 100-baas Gert Verhulst. In de Vlaamse podcast Peter Van de Veire & De Zandloper vertelt ze over het moment waarop ze Viktor en Marie Verhulst voor het eerst ontmoette.