Tijdschrift Ouders van Nu heeft een eigen kledinglijn gelanceerd voor babykleding. De collectie is niet alleen gemaakt van bio-katoen, maar ook nog eens genderneutraal.
De achtdelige set is weliswaar bedoeld voor pasgeboren baby’s, maar niet geschikt voor de állerkleinsten: het pakket is alleen te koop in maat 62. Wel bevat het alles wat noodzakelijk is voor de basiscollectie van je baby: twee overslagrompers met lange mouwen, een broekje, een mutsje (aan twee kanten draagbaar), twee bandana’s, een omslagdoek (ook geschikt voor de Maxi-Cosi) én een multifunctionele tas.
Lees verder onder de advertentie
De collectie bevat allerlei slimmigheden die ontwikkeld zijn vanuit de ervaring van de redactie. Zo kunnen de omslagen van de broek bijvoorbeeld gebruikt worden als sokjes, zodat die nooit meer kwijtraken. De bandana’s werken ook als spuugdoek én als slab. De luiertas is ook bruikbaar als boxopbergzak.
Makkelijk
‘Jonge ouders hebben genoeg aan hun hoofd’, aldus hoofdredacteur Hilde Tholen. Dus heeft het blad zich bij de ontwikkeling van de kledinglijn vooral gefocust op manieren om het leven van jonge ouders er makkelijker op te maken.
Lees verder onder de advertentie
De new born-set kost € 89,65, en is hier te koop. Abonnees krijgen 40% korting.
Wietze de Jager sprak in KINDEREN!!!! de podcast met Frank van der Lende en Leonie ter Veld over zijn kinderen, zijn leven op Bonaire en zijn grootste angst in het ouderschap.
Een scherm kan soms voelen als de ultieme ouderlijke reddingsboei. Even een filmpje aan en iedereen heeft rust. Toch kiezen steeds meer ouders ervoor om duidelijke grenzen te stellen aan schermgebruik.
Voormalig handbalster Estavana Polman (34) maakte vrijdagavond aan de talkshowtafel van Vandaag Inside bekend of zij en Rafael van der Vaart een zoon of dochter verwachten.
Simone verwondert zich over kleine dingen in het leven, die ze koppelt aan grotere dingen. Soms alledaagse dingen, zoals vakantieliefdes van haar kinderen. Soms dingen die spelen in de maatschappij, zoals kinderen die het land uit worden gezet. Ze werkt als journalist, tekstschrijver en fotograaf. Ze woont samen met L. en hun twee zonen van […]
Het lievelingsgerecht waar de kinderen wél hun bord voor leegeten tot het kinderboek dat je inmiddels kan dromen: iedere mama heeft zo haar favorieten. Deze week deelt Valerie Gumster, beter bekend als Closet van Val, haar 15 favorieten.
Een naam bedenken voor je kind is nog best een klus. Kies je iets klassieks, iets unieks of ga je voor een naam die niemand snel vergeet? Destiny kreeg zo’n naam. Vooral haar tweede naam zorgt regelmatig voor opmerkingen.