Als de school belt flitsen er tachtig scenario’s door je hoofd, geen van alle goede. Liesbeth (43), moeder van Emma (11), Julia (9) en Sem (7) weet er het fijne van.
Lees verder onder de advertentie
“Tijdens de eerste lockdown stond op een middag ineens de juf op de stoep. Ze vermoedde dat onze negenjarige dochter het Google Classroom-account van een klasgenoot had gehackt om daarmee ‘niet zulke nette woorden’ aan een ander klasgenootje via de chat te kunnen versturen.
We waren in shock. We wisten dat Emma handig was met computers, maar dit hadden we nooit verwacht. Sowieso is het een onaangename verrassing als je een docent aan de deur krijgt. Dat voelt als ouder ook als een standje, het was immers onder onze ogen gebeurd.
“Het voelt als ouder ook als een standje, het was immers onder onze ogen gebeurd”
Lees verder onder de advertentie
We hebben daarna natuurlijk een goed gesprek gehad met onze dochter over online etiquette en dat ze haar talent in het vervolg beter voor positieve dingen kan inzetten. Na de vakantie gaat ze dan ook als vroege leerling naar een school waar veel digitaal wordt gedaan.”
Dit artikel staat in Kek Mama 05-2022.Wil je nog meer mooie en herkenbare verhalen van mede-mama’s lezen? Neem nu een abonnement en ontvang Kek Mama elke maand als eerst op jouw deurmat.
Sommige stellen praten eindeloos over of en wanneer ze aan kinderen willen beginnen. Bij Danny Froger en zijn vriendin Ann Dominique Wilten ging dat nét even anders.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Boukje (33). Ze worstelt met de wekelijkse hulp van haar schoonmoeder. Ze wil hier graag mee stoppen, maar wil haar moment met de kinderen ook niet afnemen.
Je kent ze misschien nog van Een Huis Vol: de familie Nagelkerke. Inmiddels zijn ze geen vast tv-gezicht meer, maar online zijn ze nog steeds aanwezig.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Aribel (31), Ze is kortgeleden voor het eerst moeder geworden, maar ze merkt dat haar schoonmoeder erg geïnteresseerd is in haar zwangerschapskilo’s. Tot grote frustratie van Aribel.
Waar kinderen het eerst de hele dag over ‘six seven’ hadden, gaat het nu ineens over ‘41’. Als ouder vraag je je misschien af: waar hebben ze het over? Geen zorgen: wij leggen het je uit.
Charly Luske (47) kennen we als charmante zanger, musicalster en binnenkort ook als acteur in Onze Jongens 3. Maar achter de schermen speelt zich iets veel persoonlijkers af: de transitie van zijn oudste kind.