Die Constance Hall blijft erop los bloggen. Eerder bracht de Australische blogger een ode aan moeders en schreef ze over haar gebrek aan sex, nu rekent ze af met mythes over alleenstaande moeders.
Lees verder onder de advertentie
Constance, moeder van 5 kinderen en zelf opgevoed door een alleenstaande moeder, vindt dat er veel te veel meningen zijn over vrouwen die hun kind alleen opvoeden.
Vader
Ze begint haar relaas meteen duidelijk. “Single moeders willen helemaal geen nieuwe vader voor hun kinderen. Mijn eigen kinderen hebben bijvoorbeeld ook gewoon een vader. En als hij er niet is, vervul ik die rol. Dus nee, alleenstaande moeders zijn er niet op uit om getrouwde mannen in te pikken.”
Lees verder onder de advertentie
Niets tekort
De opmerking die veel bijval krijgt, is dat single moeders het niet ‘verpest’ hebben. “Een scheiding kan iedere moeder overkomen, maar dat betekent niet dat haar schuld is. Kinderen hoeven niets tekort te komen als hun ouders scheiden. Het enige wat hen schaadt, is al dat geklets over hun alleenstaande moeder. Dat merken ze echt.”
Lees verder onder de advertentie
Constance krijgt een hoop bijval, want haar bericht is inmiddels al meer dan 23.000 keer gedeeld.
Op sociale media regent het reacties na de uitzending van Uit de Schulden. Veel kijkers begrijpen niet hoe het zo ver heeft kunnen komen. “Een erfenis van 3000 euro en dan meteen alles opmaken? Dat is toch onbegrijpelijk”, is een veelgehoorde mening.
Gisteravond keken maar liefst 470.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, Straatarm. Alleenstaande moeder Roosmarie zorgde voor heftige reacties: “Nooit gewerkt? Hoe dan?”
Er zijn moeders die hun wasmand altijd leeg hebben, die op maandag het weekmenu klaar hebben en wiens aanrecht altijd blinkt. En dan heb je de moeders die het huishouden gewoon nooit helemaal onder controle krijgen.
Dat scholen bezig zijn met een gezond voedingsbeleid en beleg op brood, is natuurlijk alleen maar goed. Maar je kan ook overdrijven. Zeker voor moeders met zeer kieskeurige eters kan een streng beleid veel stress opleveren, vindt Ilse.
Influencer Rianne Meijer is zwanger van haar tweede kindje. De aankondiging kwam op haar eigen kenmerkende manier: met een flinke dosis zelfspot en humor.
Met een baby op vakantie gaan klinkt op papier als een leuk idee: zon, zee, qualitytime. Alleen vergeet je dan het hele stuk voor je aankomt op je bestemming. Zoals bepakt en bezakt het vliegtuig in komen met een kleintje.